Marcelka z hor 2

Marcelka z hor 2 - Věra Keilová | I15cajalco.com

... 1× kniha, brožovaná, 250 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Aktuálně ... . vydání) Knihu PROMLUVY NIKOHO protkané příběhy přátel Marcelky a Romka, napsanou rukou Marcelky, je možné zakoupit:. prostřednictvím eshopu knihkupectví RITUAL zde; prostřednictvím eshopu knihkupectví ČTYŘI SMĚRY zde; Knihy Marcelka z hor, Marcelka z hor 2 a Marcelka z hor 3, můžete zakoupit na e-shopu, který byl přesměrován zde. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v p ... Marcelka z hor #3 [ Brno 2-2019] - audio - YouTube ... . Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Kupte knihu Marcelka z hor, 2. vydání (Věra Keilová) s 25 % slevou za 245 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Marcelka z hor: Magazín deníku Právo, 23.3.2013 Marcelka z hor. Stoupám lesem kdesi v Beskydech u hranic se Slovenskem a přemýšlím, co mě asi v chaloupce na kopci čeká. Není tam zavedena elektřina, voda ani plyn a přitom tam už deset let žije žena, za níž sem míří lidé ze všech končin naší země. See more of Romek a Marcelka z hor - Videa on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of Romek a Marcelka z hor - Videa on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Romek a Marcelka z hor - Videa. November 8, 2015 · Kamera: Pan Juřica. Camera: Mr. Juřica. Translated. Nejsem si jistá, jestli existuje zkratka, která by tohle obešla. Nebude to spíš tak, že nám Marcelka z hor nabízí starou známou slepou uličku, kterou psychologové pojmenovali spiritual bypassing - viz i zde (česky duchovní obcházení a ještě jedno české video k tématu)? KEILOVÁ, Věra. Marcelka z hor. 1. vyd. Romek a Marcelka z hor - Videa. 2.507 Me gusta · 114 personas están hablando de esto. Comunidad Marcelka z hor - Věra Keilová . Na louce mezi lesy v blízkosti Malé Fatry žije v chaloupce bez zavedené elektřiny, plynu a vody žena, které se říká osvícená Marcelka. Její životní příběh je nejen plný dobrodružství, ale především lásky. Marcelka z hôr. Marcelka z hôr. 7. júla 2018 / neri7blog / Pridaj komentár. Marcelka z hôr. ... Kniha je písaná formou rozhovoru, ktorý na pokračovanie viedli nov...

INFORMACE

AUTOR
Věra Keilová
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Marcelka z hor 2.pdf

POPIS

Jak už možná víte, na jedné z horských luk mezi lesy v blízkosti Malé Fatry se nachází malá dřevěná chaloupka bez zavedené elektřiny, vody a plynu. Společně se svým manželem Romkem zde žije žena, jíž se říká osvícená Marcelka. Na duchovní cestě dospěla až k poznání Pravdy, kterou s velkou láskou předává všem hledajícím. „Pravda je to nejjednodušší, co tady je, ale lidská mysl to chce složité. Proto v hlavě nic neřešte a buďte si vědomi své vlastní Existence. Kromě Vědomí není nic jiného a pouze Vědomí není iluzí, ale to je třeba zažít. Sami jste oázou, kterou hledáte, a tak se napijte ze sebe samých,“ říká. Druhé pokračování knihy Marcelka z hor vzniklo s cílem přinést odpovědi na další otázky související s mysteriem života a také se zde objevují témata zcela nová, týkající se například smrti či výkladu jinotajů z Bible.

Chcete si přečíst knihu?Marcelka z hor 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Keilová. Číst Marcelka z hor 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY