Urologie pro mediky

Urologie pro mediky - Tomáš Hanuš, | I15cajalco.com

...řihláška o akreditaci evropského programu výuky urologie EU ... Urologie, nefrologie - Lékařská literatura a pomůcky pro ... ... . Klinika má akreditaci k výuce certifikovaného kurzu dětské urologie a provádí výuku pro interní i externí školence. Vedle toho má Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté celá specifikace Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v popu ... PDF Výroční - Urologie ... . Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru urologie a dětské urologie nejen pro mediky,... Popis knihy. Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru urologie a dětské urologie nejen ... Urologie pro mediky (Ukázka, strana 99) Published on Feb 23, 2017 Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru ... Kupte knihu Urologie pro mediky od Tomáš Hanuš, Petr Macek a kolektív na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Urologie pro mediky (e-kniha) Autor: Tomáš Hanuš ; Petr Macek ; kolektív Učebnice urologie určená především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. ... domácí lékařská literatura - urologie, nefrologie - odborná lékařská literatura, lékařské knihy, fonendoskopy, skalpely, pinzety, modely zubů, dentální nástroje, literatura pro studenty lékařských fakult, prodej odborné literatury skripta - lfmu brno - urologie - odborná lékařská literatura, lékařské knihy, fonendoskopy, skalpely, pinzety, modely zubů, dentální nástroje, literatura pro studenty lékařských fakult, prodej odborné literatury Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Hanuš,
DIMENZE
12,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Urologie pro mediky.pdf

POPIS

Učebnice Urologie pro mediky je určena především studentům všeobecného lékařství na lékařských fakultách. Vzhledem k vysoké četnosti urologických onemocnění v populaci a časté potřebě mezioborové spolupráce při jejich diagnostice a léčbě se však může stát užitečným přehledem základních informací z oboru urologie a dětské urologie nejen pro mediky, ale i pro rezidenty ve specializační přípravě v oborech chirurgie, gynekologie, všeobecné lékařství, nefrologie, onkologie a dalších. Publikace je členěna do 24 kapitol, jejichž osnovu zpravidla tvoří epidemiologie, diagnostika a terapie jednotlivých nozologických jednotek. Obsahuje problematiku dětské urologie se zaměřením zejména na kongenitální vady urogenitální soustavy. Samostatné kapitoly jsou věnovány traumatům, zánětům, urolitiáze, inkontinenci moče, benigní hyperplazii prostaty. Dále se v textu probírají zhoubná nádorová onemocnění nadledvin, ledvin, močového měchýře, prostaty, varlat a penisu, jsou zde kapitoly z andrologie, kapitoly popisující operační postupy včetně endoskopie, laparoskopie, extrakorporální litotrypse aj. Bohatá černobílá obrazová dokumentace nemohla být ve všech kapitolách dostatečně detailní, o to více snad studující ocení barevnou přílohu instruktivních nálezů některých urologických chorob.

Chcete si přečíst knihu?Urologie pro mediky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Hanuš,. Číst Urologie pro mediky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY