Vánoční pohádka: Proč nosí Ježíšek dětem dárky

Vánoční pohádka: Proč nosí Ježíšek dětem dárky - Daniela Krolupperová | I15cajalco.com

... Česku: Proč nosí dárky Ježíšek? 23 ... Vánoční pohádka (Daniela Krolupperová) | Detail knihy ... ... . prosince 2018, 17:52 — Autor: Libor Novák / EuroZprávy.cz . Jedním z tradičních symbolů českých Vánoc je Ježíšek, který o Štědrém dnu nosí dárky všem hodným dětem. Vánoční pohádka: Proč nosí Ježíšek dětem dárky (978-80-204-5335-8) Kniha - autor Daniela Krolupperová, 64 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Laskavý vánoční příběh na motivy klasických českých pohádek. Až dnes v podvečer začne Ježíšek r ... Proč nosí Čechům dárky na Vánoce Ježíšek? | EuroZprávy.cz ... . Až dnes v podvečer začne Ježíšek roznášet dárky, na Slovensku se do téhož pustí Ježiško a v Budapešti Jézuska.Přestože je jeho jméno jiné, jde stále o stejnou postavu. To v sousedním Německu si trh s vánoční nadílkou rozdělili vánoční muž Weihnachtsmann a obdoba českého Ježíška - Christkind, který nosí dárky také v Rakousku....

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
8,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční pohádka: Proč nosí Ježíšek dětem dárky.pdf

POPIS

Laskavý vánoční příběh na motivy klasických českých pohádek. S pořádnou zimou, spoustou sněhu, vesničkou pod horami, hustými lesy i pekelnou branou ve skalách. A nebyli by to čerti, aby nekuli nekalé pikle. Ovšem dvě malé statečné děti – Maruška s Josífkem – se zlé moci nezaleknou a svým důvtipem se pokusí čerty přelstít. Temné síly totiž nemají šanci tam, kde panuje lidská pospolitost a kde mají lidé nezkažené dobrotivé srdce.

Chcete si přečíst knihu?Vánoční pohádka: Proč nosí Ježíšek dětem dárky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst Vánoční pohádka: Proč nosí Ježíšek dětem dárky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY