Než přijdou deště: Africké memoáry

Než přijdou deště: Africké memoáry - Alexandra Fullnerová | I15cajalco.com

...a odjel do pravé Afriky. Už několik let se mu druhým domovem stala Keňa ... Alexandra Fullerová - Než přijdou deště - Praha 3 - Bazoš.cz ... . Budete zde pravidelně nacházet jeho postřehy a zážitky. Tentorkát kozí gastronomické. Životopisy a memoáry slavných v Levných knihách. Nízké ceny - jsme jedním z nejlevnějších e-shopů s knihami v Česku; Biografie, vlastní životopisy, vzpomínky a memoáry slavných a zajímavých osobností ... Alexandra Fullerová Než přijdou deště. Inzerát Ztracené memoáry Jane Austenové - Syrie Jamesová v okrese Opa ... Alexandra Fullerová Než přijdou deště - Praha - Sbazar.cz ... . Inzerát Ztracené memoáry Jane Austenové - Syrie Jamesová v okrese Opava, cena 99Kč, od Ilča Muzikářová na Sbazar.cz. Popis: Román. Zcela nová, nevhodný dárek. Zaslání poštou doporučeně-ekonomicky (63,-) nebo Zásilkovnou (65,-) Pochutnejte si na dokonalém macchiatu v Gonderu, než si projdete paláce a hrady z 16. století. Pak pokračujte do Lalibely, která se honosí jedenácti úchvatnými kostely vytesanými do skály. Pokud byste se toužili dostat ještě blíže k podmanivé africké obloze, vystoupejte do národního parku Simienské hory. Afrika volá Československo [1949] (aneb co jste se v cestopisech Hanzelky a Zikmunda nedočetli) Ing. Jiří Hanzelka, OK1-3636, Ing. Miroslav Zikmund, OK1-3637 Od května do října panují v Chobe suché měsíce, během nichž dokáže být v noci dost chladno. Od září do listopadu, než přijdou deště, bývá hodně horko. Jakmile se dostaví první srážky a země se zazelená travinami, přijdou do oblasti Savuti, která je nejzelenější, všechna zvířata, aby uhasila žízeň....

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Fullnerová
DIMENZE
5,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Než přijdou deště: Africké memoáry.pdf

POPIS

Memoáry Alexandry Fullerové jsou víc než jen příběhem o rozpadajícím se manželství. Autorka vypráví, jak v dětství žila na farmě v bývalé Rhodesii a jako mladá žena se cítila být spíš Afričankou, ač jí v žilách koluje britská krev. Předkládá bystré úvahy a originální postřehy skvělé pozorovatelky zažívající kulturní šok poté, co se z Afriky přestěhovala do Ameriky. A v neposlední řadě opěvuje krásu, divokost a bezprostřednost milované africké vlasti. Text se valí jako rozvodněná Zambezi – nechte se i vy strhnout proudem poutavého vyprávění!

Chcete si přečíst knihu?Než přijdou deště: Africké memoáry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Fullnerová. Číst Než přijdou deště: Africké memoáry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY