Bublifuk 1: komiksová revue pro holky a kluky

Bublifuk 1: komiksová revue pro holky a kluky - Klára Smolíková (ed.) | I15cajalco.com

...ra Smolíková. Zboží ze stejné kategorie - Bublifuk 1 - Komiksová revue pro holky a kluky Mýty 13 - Velký mytický crossover Komiksová revue Bublifuk představuje české komiksové tvůrce a nabízí holkám a klukům od 7 do 12 let deset původních českých komiksů ... Bublifuk 1 (kolektiv, Klára Smolíková) | Antikvariát ... ... . Editorkou a iniciátorkou celého projektu je Klára Smolíková. V osmi sešitech najdete pestrou nabídku komiksů - od šestistránkových dobrodružství po jednostránkové - a návdavkem každé číslo představí jednoho tvůrce z ... Bublifuk 3 Revue pro holky a kluky od 7 do 12 let opět představuje oblíbené hrdiny původních českých komiksů. V nových epizodách čeká čtenáře akce, napětí, legrace, dobrodružství a spousta bublin od českých komiksových scenáristů a kreslířů. Komi ... Bublifuk 1 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Bublifuk 3 Revue pro holky a kluky od 7 do 12 let opět představuje oblíbené hrdiny původních českých komiksů. V nových epizodách čeká čtenáře akce, napětí, legrace, dobrodružství a spousta bublin od českých komiksových scenáristů a kreslířů. Komiksová revue pro holky a kluky. autor neuveden. Info: Triton, 2016 (1.), 32 str. Edit. K. Smolíková EAN: 9788075532053 Nevhodné pro děti do 3 let Bublifuk je komiksová revue pro holky a kluky, ve které najdete deset původních českých komiksů, prakomiksy, kreslené vtipy a spoustu bublin! Nakladatelství Triton vydalo první číslo vyšlo v polovině.....

INFORMACE

AUTOR
Klára Smolíková (ed.)
DIMENZE
8,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Bublifuk 1: komiksová revue pro holky a kluky.pdf

POPIS

Piráti, roboti na páru, vynálezci, zelený vlk nebo knihomol, který si smlsne na komiksu! A nad tím vším spousty bublin. Komiksová revue Bublifuk představuje české komiksové tvůrce a nabízí holkám a klukům od 7 do 12 let deset původních komiksů a další hravé rubriky. První příběh zavede čtenáře za kamarády Fernandem a Stellou, kteří žijí ve stejné době jako Leonardo da Vinci a svými vynálezy předbíhají dobu. Tentokrát budou vynalézat kolo. Píše Jiří W. Procházka a kreslí Vojtěch Šeda. Chlup, hlodavec se zálibou v komiksu, bydlí přímo v redakci a představí čtenářům, kdo všechno se na tvorbě komiksu podílí. Píše Klára Smolíková a kreslí Viktor Svoboda. Hilfréd Hubertus Babočka je tajemný strýček, jehož historkám děti tak úplně nevěří, ale špicují uši, aby jim ani slovo neuniklo. Tomáš Kučerovský, který komiks vymýšlí i kreslí, v prvním díle vylíčí, jak vypadaly počítače v době strýčkova mládí. Prý byly nejen velké, ale i nebezpečné. Ale to ještě není zdaleka všechno! Bublifukem se plaví piráti, které kreslí Lukáš Fibrich, a do všeho jim krákorá drzý papoušek. Na stránkách narazíte na neohroženého vlka, který přemůže strach a vydá se vstříc příšerám a kterého kreslí Karel Jerie. A nasmějete se s roboty Pípem a Půpem, kteří uspořádají v roboškole nečekanou oslavu přesně podle plánu scenáristy Martina Šinkovského a výtvarníka, který si říká Ticho762. Tři mušketýry představí Petr Kopl, knihomola jménem Bubu kreslí Bára Buchalová, principála Trampotu, kterému zmizela cirkusová plachta, vykreslí Petr Šrédl a Tomáš Prokůpek se vydá na cestu do doby prakomiksů, kde potká opičáku Fuka a lovce Prášila.

Chcete si přečíst knihu?Bublifuk 1: komiksová revue pro holky a kluky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Smolíková (ed.). Číst Bublifuk 1: komiksová revue pro holky a kluky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY