Magorova oáza

Magorova oáza - Ivan Martin Jirous | I15cajalco.com

...před roke Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M ... Magor? Jak kdy. Jirousovy spisy završil objemný svazek ... ... . Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Ivan M. Jirous: Magorova oáza ISBN 978-80-7215-587-3, 1152 stran, vázané, 598 Kč Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikov ... Ivan martin jirous magorova oaza | Sleviste.cz ... . Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy… Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997-2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Ve své první části je svazek doplněn texty vzniklými před rokem 1997, které nebyly obsaženy ve výboru Magorův zápisník. Obsáhlým svazkem Magorova oáza se završilo vydávání básnického a nebeletristického díla Ivana M. Jirouse - klíčové a formativní osobnosti českého kulturního undergroundu 70. a 80. let a politického vězně normalizačního režimu. Editorka knihy Adéla Petruželková v ní shromáždila na základě Michaelem Špiritem sestavené bibliografie všechny texty, které nebyly ... Torst Magorova summa III. - Jirous Ivan Martin . Soubor básnického díla básníka, esejisty a významného kulturního organizátora Ivana M. Jirouse, nositele Ceny Jaroslava Seiferta, vychází již potřetí, tentokrát však rozdělen do dvou svazků a doplněn svazkem třetím, obsahuj...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Martin Jirous
DIMENZE
4,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Magorova oáza.pdf

POPIS

Svazkem Magorova oáza se uzavírá vydávání díla Ivana M. Jirouse v nakladatelství Torst. Svazek obsahuje časopisecky publikovaný cyklus Na Oáze, množství drobných textů z let 1997–2011 a též všechny Jirousovy rozhovory z daného období. Ve své první části je svazek doplněn texty vzniklými před rokem 1997, které nebyly obsaženy ve výboru Magorův zápisník. Vznikla tak obsažná kniha, která umožňuje čtenářům číst spolu s pěti předchozími svazky Jirousovo dílo jako celek, jako jedno ze stěžejních děl poválečné české literatury. Knihu k vydání připravila a ediční poznámku napsala Adéla Petruželková, úplnou bibliografii Jirousova nebeletristického díla sestavil Michael Špirit, jmenný rejstřík sestavila Eva Vrabcová.

Chcete si přečíst knihu?Magorova oáza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Martin Jirous. Číst Magorova oáza Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY