Aprílový slabikář

Aprílový slabikář - Jiří Žáček | I15cajalco.com

... je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty ... Žáček Jiří: Aprílový slabikář | MALL.CZ ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst... knižní nakladatelství Šulc-Švarc zaměřené na českou beletrii; Jiří Žáček, Anna Bauero ... Aprílový slabikář - Jiří Žáček | Knihy Dobrovský ... ... knižní nakladatelství Šulc-Švarc zaměřené na českou beletrii; Jiří Žáček, Anna Bauerová, Ludmila Vaňková, Magda Váňová, Mirosla Šimek, Jiří Grossman, Ota Ulč, Pavel Frýbort, Valja Stýblová, Zdena Frýbová, Zuzana Bubílková, Zdeněk Jirotka a další Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst a psát i říkat zpaměti. Oblíbený slabikář s vlídnými texty J. Žáčka obsahuje slabiky a slova pro nácvik uvědomělého čtení, dětské básně, říkadla a krátké příběhy s častou frekvencí přímé řeči. Sdílet 0. kategorie Knihy ... Aprílový slabikář. Jiří Žáček. Aprílový slabikář - Jiří Žáček. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. dětské, 2019, Jiří Žáček, 112, česk ... Říjen 2019 Aprílový slabikář, hravé básničky Jiřího Žáčka, nakladatelství Šulc - Švarc Srpen 2019 Sloník Mumba, nakladatelství Grada Strana: « předchozí 1 2 3 Aprílový slabikář - Jiří Žáček . Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst a psát i říkat zpaměti. Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst... Aprílový slabikář Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst a psát i říkat zpaměti. Aprílový slabikář - Jiří Žáček . Hodnocení produktu: 100% . Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují... Nová kniha. Aprílový slabikář - Jiří Žáček. Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se sp... Aprílový slabikář (2019) Verše, hádanky a rébusy s ilustracemi Veroniky Balcarové, vydalo nakladatelství Šulc-Švarc. Jak se chodí do světa (2019) Cyklus básní psaných k nestárnoucím obrazům Josefa Lady nepochybně potěší malé i velké čtenáře, vydalo nakladatelství Šulc-Švarc....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Žáček
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Aprílový slabikář.pdf

POPIS

Žáčkův Aprílový slabikář naučí děti celou abecedu, naučí je číst. Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst a psát i říkat zpaměti. Až si zahrajete s Aprílovým slabikářem hru na abecedu, která z písmen skládá různá slova, budete znát i tuto básničku: ABECEDA Volám tátu, mámu, dědu: Já už umím abecedu. Mami, tati, to jsem rád — já už umím číst a psát!

Chcete si přečíst knihu?Aprílový slabikář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Žáček. Číst Aprílový slabikář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY