Kronika zániku Evropy

Kronika zániku Evropy - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...ronika zániku Evropy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu ... EU a islám. Co se stane do roku 2054? Uznávaný historik a ... ... . Hodnocení a recenze Kronika zániku Evropy od ostatních uživatelů... Kronika zániku Evropy se odehrává v letech 1984 až 2054. Jak se mu podařilo skloubit dobu, kterou jsme prožili, s vizí budoucnosti, autor vysvětluje: "Technicky to jednoduché nebylo, to přiznávám. Nakonec jsem si pomohl tím, že dílo je rozděleno na dvě části. Ta první se jmenuje "Jak to celé začalo" a končí letošními ... EU a islám. Co se stane do roku 2054? Uznávaný historik a ... ... . Ta první se jmenuje "Jak to celé začalo" a končí letošními ... Kronika zániku Evropy (1984-2054) Jedinečný román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Román je rozdělen na dvě části. První nazvaná „Jak to celé začalo" popisuje léta 1984 - 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy. Kronika zániku Evropy se odehrává v letech 1984 až 2054. Jak se vám podařilo skloubit dobu, kterou jsme prožili, s vizí budoucnosti? Technicky to jednoduché nebylo, to přiznávám. Nakonec jsem si pomohl tím, že dílo je rozděleno na dvě části. Ta první se jmenuje „Jak to celé začalo" a končí letošními eurovolbami. Kronika zániku Evropy Vlastimil Vondruška. ... 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy. Druhá část „Jak by to mohlo skončit" modeluje formou literární vize jeden z možných vývojů společnosti po roce 2020. Zakladatel rodu Adam Wagner, sociolog a odborník na Orwellovo dílo, předvídá rozpad moderní společnosti ... E-kniha: Kronika zániku Evropy - Vlastimil Vondruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kronika zániku Evropy - Vlastimil Vondruška (2019, pevná) v 38 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Bude se jmenovat Kronika zániku Evropy. Můžete knihu stručně představit? Tahle kniha v mnoha ohledech překračuje hranice mé dosavadní tvorby. Musím totiž upřesnit, že jde o román, nikoli o soubor populárně naučných esejů. Věnuje se nejen naší současnosti, ale i blízké budoucnosti. Vypráví o událostech let 1984 až 2054. Jedinečný román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Román je rozdělen na dvě části. První nazvaná „Jak to ce... ...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
9,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika zániku Evropy.pdf

POPIS

Román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Kniha je rozdělena na dvě části. První díl nazvaný „Jak to celé začalo“ popisuje léta 1984 – 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy.Druhý díl „Jak by to celé mohlo skončit“ modeluje formou utopie jeden z možných vývojů společnosti po roce 2020, který by mohl vést až k zániku evropské civilizace. Zakladatel rodu Adam Wagner, sociolog a odborník na Orwellovo dílo, předvídá budoucí rozpad západoevropské demokracie, a proto s členy rodiny a přáteli budují malé chráněné sídlo, za jehož hradbami se hodlají bránit, až dojde k sociálnímu rozvratu, hospodářské krizi a bojům o přežití.

Chcete si přečíst knihu?Kronika zániku Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Kronika zániku Evropy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY