Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje

Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje - Ladislav Hruška | I15cajalco.com

...školu. Nejvíc ale o víkendu - školník totiž zapomíná vypínat wi-finu, takže si tam Miky ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ... ... ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje 2019; Vaříme s Láďou Hruškou 2014; Láďa Hruška se vrací - Kuchařka pro samouky 2015; Vychytávky Ládi Hrušky 2016; Levně a chutně vaříme s Novou 2015; všech 6 knih autora. Kniha Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje je v Název: Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje. Autor: Láďa Hruška. Ilustrátor: Filip Škoda. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let ... Průšvihy drzého (zá)školáka | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Autor: Láďa Hruška. Ilustrátor: Filip Škoda. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro kluky; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-7617 ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ... Miky pátrá, radí, zachraňuje Datum vydání: 10/2019 . ISBN: 978-80-7617-788-8 Počet stránek: 176 . U této knihy není žádná recenze. U této knihy není žádná ukázka. Ostatní čtenáři si s tímto titulem také kupují: ... Průšvihy drzého záškoláka Ladislav Hruška. Miky pátrá, radí, zachraňuje. ... Miky Marný je úplně normální šesťák - nesnáší učení (protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí, než sedět jako bábovka nad úkolama), občas dostane poznámku (protože je někdy tak trochu drzý) a sem tam zajde i za ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje. Kdo napsal knihu Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje? Autorem je Ladislav Hruška. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje; Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje. Miky Marný není ve škole ani za školou vůbec marný! Je to úplně normální šesťák. Nesnáší učení, protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí než sedět jako bábovka nad ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje; Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ... Rok vydání 2019 Nakladatelství Pikola ISBN 978-80-7617-788-8 EAN 9788076177888. Miky Marný není ve škole ani za školou vůbec marný! Je to úplně normální šesťák. Nesnáší učení, protože na ... Kniha Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Průšvihy drzého... Objednávejte knihu Průšvihy d...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Hruška
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje.pdf

POPIS

Miky Marný je úplně normální šesťák – nesnáší učení (protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí, než sedět jako bábovka nad úkolama), občas dostane poznámku (protože je někdy tak trochu drzý) a sem tam zajde i za školu (nejvíc ale o víkendu, protože školník zapomíná vypínat wi-fi , takže si tam Miky může hrát na tabletu, i když mu to doma zrovna zakážou). Hlavně je ale Miki dobrej kluk, co má spoustu kamarádů (no dobře… i nepřátel) se srandovníma přezdívkama a kupou problémů. Ještě že si Miky dokáže se vším poradit! A poradí i tobě – jak si vyrobit vlastní jedlý sliz nebo super kryt na mobil, jak zatočit s pupínkama i jak sbalit holku. A to se cóóó? Vyplatí!!! Pro všechny (zá)školáky od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Hruška. Číst Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY