Pouto stínu

Pouto stínu - Petra Machová | I15cajalco.com

...e, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy ... Pouto stínu - Petra Machová — Kniha.cz ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Pouto stínu Machová, Petra Cena: 199 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Druhý díl původní české young adult trilogie Dračí město. Jana nastoupí do výcviku v akademii řádu Erëshan v hlubinách oceánu, aby se mohla stát bojovnicí Tajemných, vyspělé a utajené ještěří společnosti. Objednávejte knihu Pouto stínu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. ... Pouto stínu - Petra Machová — Kniha.cz ... . Objednávejte knihu Pouto stínu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha Pouto stínu iba za 16,56 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Hledáte Pouto stínu od Petra Machová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pouto stínu: Dračí město 2 379,-284,-Skladem > 10 ks. Koupit. Pouto stínu: Dračí město 2 Druhý díl původní české young adult trilogie Dračí město. Jana podstoupí výcvik v hlubinách oceánu, aby se stala bojovnicí Tajemných. Ale ne všechno jde podle plánu. Ještě se nevzpamatovala z bitvy o Zarnu a její zvířecí já ... Napsali o knize Pouto stínu „Kniha je velmi nepředvídatelná, můžete očekávat klasické vzorce nebo vymýšlet ty nejbláznivější teorie, ale Petra Machová vás snadno převeze a v pravý čas vloží nový prvek, který zcela mění pravidla hry. Nástup do světa čtivých fantasy sérií se autorce povedl. Pouto stínu. Petra Machová **Druhý díl původní české young adult trilogie Dračí město** Jana podstoupí výcvik v hlubinách oceánu, aby se stala bojovnicí Tajemných. Pouto stínu. kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Fantasy, Knihy - fantastika Pro mládež ... Druhý díl původní české young adult trilogie Dračí město. Jana nastoupí do výcviku v akademii řádu Erëshan v hlubinách oceánu, aby se mohla stát bojovnicí Tajemných, vyspělé a utajené ješt...

INFORMACE

AUTOR
Petra Machová
DIMENZE
5,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Pouto stínu.pdf

POPIS

Jana podstoupí výcvik v hlubinách oceánu, aby se stala bojovnicí Tajemných. Ale ne všechno jde podle plánu. Ještě se nevzpamatovala z bitvy o Zarnu a její zvířecí já zmizelo. Nahradil ho strach a noční můry. Všechno se jí rozpadá pod rukama — přátelství, láska i životní cíl.Ani Lianea to nemá lehké. Věděla, že ji minulost jednou dostihne. Bude mít sílu s ní bojovat? A bude vůbec chtít?Jana a její přátelé zjistí, že nic není černobílé a že existují ještě děsivější stvůry než bestie.A dračí bohové pořád mlčí.

Chcete si přečíst knihu?Pouto stínu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Machová. Číst Pouto stínu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY