Kronika zániku Evropy

Kronika zániku Evropy - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...a některé mi přijdou poněkud hloupé ... EU a islám. Co se stane do roku 2054? Uznávaný historik a ... ... . ... Nicméně mezi voliči pana Okamury a českými "vlastenci" má Kronika zániku Evropy potenciál stát se novodobou Biblí . Pomohla vám tato recenze? Ano 1 Kniha, Moba, 2019, 9788024388984. 1 z 5 hvězdiček Anna Vítková 17. května 2020. Když pominu vykolejené názory hlavních hrdinů, děj se vleče, hrdinové jsou jeden, jako druhý. ... Kronika zániku Evropy. Vlastimil Vondruška. ... 2019 a vych ... EU a islám. Co se stane do roku 2054? Uznávaný historik a ... ... . Vlastimil Vondruška. ... 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy. Druhá část „Jak by to mohlo skončit" modeluje formou literární vize jeden z možných vývojů společnosti po roce 2020.po roce 2020.Zakladatel rodu Adam Wagner, sociolog a odborník na Orwellovo dílo, předvídá rozpad moderní ... Elektronická kniha Kronika zániku Evropy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kronika zániku Evropy od ostatních uživatelů... Kronika zániku Evropy se odehrává v letech 1984 až 2054. Jak se mu podařilo skloubit dobu, kterou jsme prožili, s vizí budoucnosti, autor vysvětluje: "Technicky to jednoduché nebylo, to přiznávám. Nakonec jsem si pomohl tím, že dílo je rozděleno na dvě části. Ta první se jmenuje "Jak to celé začalo" a končí letošními ... Kronika zániku Evropy (1984-2054) Jedinečný román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Román je rozdělen na dvě části. První nazvaná „Jak to celé začalo" popisuje léta 1984 - 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy. Kronika zániku Evropy se odehrává v letech 1984 až 2054. Jak se vám podařilo skloubit dobu, kterou jsme prožili, s vizí budoucnosti? Technicky to jednoduch...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
8,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika zániku Evropy.pdf

POPIS

Román vypráví o osudech rodiny Wagnerů, která prožívá postupný úpadek evropské civilizace. Kniha je rozdělena na dvě části. První díl nazvaný „Jak to celé začalo“ popisuje léta 1984 – 2019 a vychází z reálného vývoje Čech a Evropy.Druhý díl „Jak by to celé mohlo skončit“ modeluje formou utopie jeden z možných vývojů společnosti po roce 2020, který by mohl vést až k zániku evropské civilizace. Zakladatel rodu Adam Wagner, sociolog a odborník na Orwellovo dílo, předvídá budoucí rozpad západoevropské demokracie, a proto s členy rodiny a přáteli budují malé chráněné sídlo, za jehož hradbami se hodlají bránit, až dojde k sociálnímu rozvratu, hospodářské krizi a bojům o přežití.

Chcete si přečíst knihu?Kronika zániku Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Kronika zániku Evropy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY