Souvislosti 2/2019

Souvislosti 2/2019 - - | I15cajalco.com

...ARTA Y je dárek a poděkování ... Pasov - V Německu tisíce lidí protestovaly v sobotu proti rozsahu omezení v souvislosti s koronakrizí, napsala PNP ... 1/2019 Sb. Nařízení vlády o oborech státní služby ... . 9.5.2020 Některá muzea otevřou. V češtině. Slovo se v češtině používá též jako citoslovce hněvu (krucifix!) ().Galerie Nejnovější zákony přijaté v souvislosti s koronavirem! Datum vydání: 30. 3. 2020 Autor: Redakce portálu DAUČ Publikovali jsme důležité novely týkající se pojištění a EET, přijaté v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu kvůli nemoci COVID-19. Program Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období let 2014 až 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu napříč odvětvími vzdě ... Aleje z Plejád 3 - YouTube ... . Program Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období let 2014 až 2020, který podporuje spolupráci a mobilitu napříč odvětvími vzdělávání, odborné přípravy, mládeže a sportu. Program nahradil a sloučil předchozí Program celoživotního učení (Comenius, Erasmus, Grundtvig, Leonardo da Vinci), Mládež v akci, programy mezinárodního vysokoškolského ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Souvislosti 2/2019.pdf

POPIS

Souvislostí 2/2019 přinášejí tematický blok věnovaný irské básnířce Voně Groarkeové. Ve třech esejích rubriky Knižní pól se básníci Petr Borkovec, Jaromír Typlt a Petr Hruška zamýšlejí nad vlastní četbou, která formovala jejich životy i texty. V Eseji o básni interpretuje překladatel Daniel Soukup jednu z méně známých básní Wallace Stevense; Petr Král píše o pěší metafyzice, Pavel Novotný o H. M. Enzensbergerovi a Aleš Roleček o postavě Míru na Lorenzettiho Alegorii dobré vlády. Rozhovor čísla vedla pro Souvislosti Wanda Heinrichová s básníkem Ivanem Wernischem. V literární rubrice Nova et vetera naleznou čtenáři kromě Wernischových nových básní i básně Olgy Słowik, Jonáše Hájka, Pavla Preisnera, překlady italských básníků „nové estetické ontologie“ či Neobratnou lásku Alfreda Jarryho. Rubriky Pod čarou, Bagately Jiřího Zizlera, Glosy historické Martina Nodla, Čínské bistro Zuzany Li a Dramaturgické varieté Marty Ljubkové přinášejí recenze nových knih a reflexe aktuálního kulturního dění.

Chcete si přečíst knihu?Souvislosti 2/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Souvislosti 2/2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY