Malý přírodovědec - Příručka

Malý přírodovědec - Příručka - Anita van Saan | I15cajalco.com

...učka: Se spoustou zábavných aktivit a úkolů k vyplnění na www ... van Saan Anita: Malý přírodovědec - Příručka | MALL.CZ ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze... Malý přírodovědec v zimě - Anita van Saan . S touto úžasnou knihou pro malé přírodovědce se děti vydají na nezapomenutelnou zimní výpravu. Jak se zvířata připravují na zimu? Které stopy dokážeš objevit ve sněhu a jak vlastně vzniká led? Kniha je prakticky rozdělena podle tematických okruhů a míst, která jsou pro ... Malý přírodovědec Příručka. Anita van Saan. 249 Kč. 212 ... Malý přírodovědec Příručka | KNIHCENTRUM.cz ... ... Malý přírodovědec Příručka. Anita van Saan. 249 Kč. 212 Kč. Malý prírodovedec Zvieratá. Anita van Saan. 298 Kč. 253 Kč. Malý přírodovědec Zvířata. Anita van Saan. 249 Kč. 212 Kč. Malý přírodovědec v zimě ... Objednávejte knihu Malý přírodovědec - Příručka v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Malý přírodovědec Příručka. Anita van Saan. S touto úžasnou knihou pro malé přírodovědce se děti vydají na nezapomenutelnou dobrodružnou výpravu. MALÝ PŘÍRODOVĚDEC. PŘÍRUČKA. Se spoustou zábavných aktivit a úkolů k vyplnění van Saan Anita: Malý přírodovědec - Příručka. Autor: van Saan Anita. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. S touto úžasnou knihou pro malé přírodovědce se děti vydají na nezapomenutelnou dobrodružnou výpravu. Které ptáčky zrovna slyšíme cvrlikat? Jaké obilí u nás roste a jak vzniká podzimní mlha? Malý přírodovědec Příručka: Se spoustou zábavných aktivit a úkolů k vyplnění (978-80-256-2588-0) Kniha - autor Anita van Saan, 112 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá S touto úžasnou knihou pro malé přírodovědce se děti vydají na nezapomenutelnou dobrodružnou výpravu. Malý humorista: Příručka pro začínající vtipálky Antologie novodobé dětské lidové slovesnosti zahrnuje nejrůznější folklorní žánry od hádanek a rébusů přes verše, písně a pohádky až po škádlivky, jazykové hříčky, nebo dokonce i humoristické hry. Malý přírodovědec Příručka: Se spoustou zábavných aktivit...

INFORMACE

AUTOR
Anita van Saan
DIMENZE
11,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý přírodovědec - Příručka.pdf

POPIS

S touto úžasnou knihou pro malé přírodovědce se děti vydají na nezapomenutelnou dobrodružnou výpravu. Které ptáčky zrovna slyšíme cvrlikat? Jaké obilí u nás roste a jak vzniká podzimní mlha? Tato kniha obsahuje mnoho informací ke každému ročnímu období, a zodpoví tak i ty nejzáludnější dětské otázky. Uvnitř naleznete množství tipů, výzkumných tabulek a mnoho dalších praktických úkolů, které dětem umožní odnést si z přírody spoustu skvělých zážitků. Vezmi si knížku s sebou na každý výlet, zaškrtni si, co všechno objevíš na zahradě, v parku, lesích, na loukách, polích a u potoka. Používej tuto příručku jako své osobní album dlouhodobého pozorování. Se samolepkami a zábavnými úkoly pro děti od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Malý přírodovědec - Příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita van Saan. Číst Malý přírodovědec - Příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY