Milosrdné přízraky

Milosrdné přízraky - April Genevieve Tucholkeová | I15cajalco.com

...Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny ... Milosrdné přízraky - April Tucholke | Kniha na Alza.cz ... . Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Zkušení válečníci zabíjejí hlučně. My jsme tiché. A právě tak se loví příšery. Frey touží po životě, o kterém se budou vyprávět ságy a skládat písně. Jenže je členkou nechvalně proslulé starodávné ženské skupiny, která přežila vzestup i pád království. ... Milosrdné přízraky nejspíš dostanou dnes moderní nálepku feministického románu, ... Milosrdné přízraky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Milosrdné přízraky nejspíš dostanou dnes moderní nálepku feministického románu, protože hlavními hrdiny jsou (vesměs) silné ženy, které se bouří proti zaběhnutým pořádkům a snaží se najít si své místo ve světě, který do té doby patřil výhradně mužům. Autorka dokázala perfektně vykreslit krutý svět ... Kniha Milosrdné přízraky iba za 14,81 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Milosrdné přízraky nie je úplne typická kniha, nakoľko autorka sa v nej rozhodla kopírovať štýl i atmosféru starých severských ság a v tejto svojej snahe je úspešná. Vďaka tomu vznikol príbeh o skupine mladých ľudí, ktorí sa rozhodnúť zobrať svoj osud do rúk a niečo s ním urobiť. Milosrdné přízraky. Zkušení válečníci zabíjejí hlučně. My jsme tiché. A právě tak se loví příšery. Frey touží po životě, o kterém se budou vyprávět ságy a skládat písně. Jenže je členkou nechvalně proslulé starodávné ženské skupiny, která přežila vzestup i pád království. Členky skupiny jsou ... Milosrdné přízraky (978-80-7577-977-9) Kniha - autor April Tucholke, 328 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá „Cvičení válečníci zabíjejí nahlas. My zabíjíme potichu. A přesně tak lovíme bestie." Frey touží po životě, o kterém se budou vyprávět ságy a skládat písně. Jenže je členkou nechvalně ... Milosrdné přízraky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Milosrdné přízraky. kategorie: Novinky, Fantastika, Fantasy. 339 Kč s DPH . 305 Kč s DPH ks Autor: April Genevieve Tucholkeová ......

INFORMACE

AUTOR
April Genevieve Tucholkeová
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Milosrdné přízraky.pdf

POPIS

Zkušení válečníci zabíjejí hlučně. My jsme tiché. A právě tak se loví příšery. Frey touží po životě, o kterém se budou vyprávět ságy a skládat písně. Jenže je členkou nechvalně proslulé starodávné ženské skupiny, která přežila vzestup i pád království. Členky skupiny jsou obchodnice se smrtí, odsouzené k tomu, aby křižovaly Vorskem a za bídnou odměnu zabíjely staré nebo nemocné lidi. Jejich metody jsou tiché, ba dokonce milosrdné, ale kamkoli je jejich putování zavede, tam jejich dýky vyvolávají napětí. Frey a její přítelkyně — Ovie, Runa a Juniper — už jsou kupčením se smrtí unavené a sní o lepším životě. Takže když Frey zaslechne, že na severu řádí bestie, uvědomí si, že likvidace příšery jim skýtá šanci na slávu a bohatství. Cena za to ale není malá. Skupina dívek se během putování bude muset vyrovnat se samotářskými čarodějnicemi a čelit bezohledné Kruté královně z Červené bažiny.

Chcete si přečíst knihu?Milosrdné přízraky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor April Genevieve Tucholkeová. Číst Milosrdné přízraky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY