Dáma z obrazu

Dáma z obrazu - Gayle Callen | I15cajalco.com

...kráska je. Preto nie je veľkým prekvapením, že knihu s výberom celoživotného výtvarného diela pani Boženy slávnostne pokrstila práve dáma z obrazu - Chantal Poullainová ... Dáma z obrazu alternativy - Heureka.cz ... . Akú úlohu hrá výtvarné umenie v jej živote? Čo ste povedali na to, keď ste sa dozvedeli, že ste boli inšpiráciou na vytvorenie obrazu Sólo pre Chantal? Hledáte Dáma z obrazu od Gayle Callen? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dama z gronostajem zwana również w literaturze polskiej Damą z łasiczką lub Damą z łasicą, to drugi (po Portrecie muzyka) z portretów autorstwa Leo ... Dáma z obrazu CZ | CarovnaPolicka.sk ... . 33 prodejen po celé ČR Dama z gronostajem zwana również w literaturze polskiej Damą z łasiczką lub Damą z łasicą, to drugi (po Portrecie muzyka) z portretów autorstwa Leonarda da Vinci namalowanych podczas jego pierwszego pobytu w Mediolanie.Przedstawia on Cecylię Gallerani, córkę ambasadora mediolańskiego i faworytę Lodovica Sforzy. Z czasem, między Leonardem, który często bywa na dworze księcia i ......

INFORMACE

AUTOR
Gayle Callen
DIMENZE
7,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma z obrazu.pdf

POPIS

Atraktivní smyslný román ze života londýnské aristokracie. V jednom z nejelegantnějších londýnských klubů visí pohoršující akt, avšak nikdo neví, kdo dotyčná poodhalená kráska je. Mohla by to být příslušnice smetánky? A jaký má úchvatná modelka vztah k bájnému rudému diamantu, s nímž byla nedávno viděna a který je spojen s tragickou událostí? Julian Delane, hrabě z Parkhurstu, je rozhodnutý očistit jméno své rodiny od skandálu, který stál život jeho otce. Věří, že k odpovědím ho dovede právě nádherná žena z obrazu. Oduševnělá, kurážná Rebeka Lelandová je však odhodlaná vyhýbat se jeho otázkám. V romantickém zápase mezi duchaplnou a krásnou Rebekou a neodolatelným, sexuálně přitažlivým Julianem, bez ohledu na intriky, brzy vzklíčí vášeň a láska.

Chcete si přečíst knihu?Dáma z obrazu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gayle Callen. Číst Dáma z obrazu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY