Jáma

Jáma - C. J. Tudor | I15cajalco.com

...quial) A situation or state, especially an unfavourable one; normally used only in inessive, elative and illative singular to express being in, getting out of, or getting into a (bad) situation ... KEZDŐLAP - Jáma mozgásstúdió ... . Yritys A on todella pahassa jamassa. Company A is in a really difficult situation.··Rōmaji transcription of じゃま Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Jáma a kyvadlo (14) (Edgar Allan Poe) - • povídka PROSTŘEDÍ: Španělské město Toledo v období války za nezávislost NÁMĚT: Líčení praktik inkvizice (církve) v tehdejší době a její časté demagogické... čeština: ·velký vyhloubený prostor ústící na povrchu země Sivého buku houští pod praletou v bořivé zemi jáma zapadlá; a nad ní kořeny se v mříže pletou a mech a ostruž ... Restaurace Jáma | Vítáme Vas do Restaurace Jáma ... ... ... čeština: ·velký vyhloubený prostor ústící na povrchu země Sivého buku houští pod praletou v bořivé zemi jáma zapadlá; a nad ní kořeny se v mříže pletou a mech a ostružina uvadlá se svírají jak víko nad truhlou.[1] V pražské ulici V Jámě jsou aktuálně (2014) tři podniky - krom hospody s názvem „Na Blbým místě ... jáma f. pit; hole; Synonyms . díra; propast; Derived terms . jamka f; kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá; Further reading . jáma in Příruční slovník jazyka českého, 1935-1957; jáma in Slovník spisovného jazyka českého, 1960-1971, 1989...

INFORMACE

AUTOR
C. J. Tudor
DIMENZE
10,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Jáma.pdf

POPIS

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila... Joe se nikdy nechtěl vrátit do rodného Arnhillu. Ne potom, co zažil se svou partou: šikanu, zradu, sebevraždu. Ne potom, co zmizela jeho sestra Annie. Ne potom, co přišel o rodiče. Ale Joe nemá na vybranou. Protože to, co se kdysi stalo Annie, se děje zase. Protože minulost má ve zvyku se vracet. Protože nejhorší den Joeova života nebyl ten, kdy se jeho sestra ztratila, ale ten, kdy se vrátila.

Chcete si přečíst knihu?Jáma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. J. Tudor. Číst Jáma Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY