U Hitlerova stolu

U Hitlerova stolu - Rosella Postorini | I15cajalco.com

...erova stolu v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Recenze: U Hitlerova stolu - Rosella Postorino - Blog Kniha.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lidský osud je nevyzpytatelný. Své o tom ví i Margot Woelková, která teprve ve svých devadesáti letech odhalila, co dělala během druhé světové války. Nic není černobílé, ani její úloha v dějinách, ani její vztah s německým nadporučíkem, jak se ostatně dočtete v románu U Hitlerova stolu. Inzerát U Hitlerova stolu v okrese Přerov, cena ... E-kniha: U Hitlerova stolu - Rosella postorino | Knihy.ABZ.cz ... . Inzerát U Hitlerova stolu v okrese Přerov, cena 160Kč, od Michaela Zdařilová na Sbazar.cz. Popis: Nabízím k prodeji knihu U Hitlerova stolu. Je čtená ale ve skvělém stavu. Neponičená. Cena včetně poštovného. U Hitlerova stolu - Postorino Rosella - Teprve ve svých devadesáti letech přiznala poslední z Hitlerových ochutnávaček, Margot Woelková, co během války dělala. Jejím příběhem se Rosella Postorino inspirovala při napsání strhujícího románu, který v It Postorino, Rosella - U Hitlerova stolu 0% (0 hodnocení) Jazyk: český Počet stran: 264 Rok vydání: 2019 Vazba / Podoba: Pevná s přebalem lesklá Sortiment: Nakladatelství: MLADÁ FRONTA, a.s....

INFORMACE

AUTOR
Rosella Postorini
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
U Hitlerova stolu.pdf

POPIS

Teprve ve svých devadesáti letech přiznala poslední z Hitlerových ochutnávaček, Margot Woelková, co během války dělala. Jejím příběhem se Rosella Postorino inspirovala při napsání strhujícího románu, který v Itálii obdržel řadu cen a byl přeložen do mnoha jazyků. Německo, rok 1943. Mladá Rosa odjede po smrti rodičů z rozbombardovaného Berlína na venkov, k rodičům manžela Gregora, který bojuje na ruské frontě. Tam ji spolu s dalšími devíti ženami najmou na práci ochutnávačky pro Adolfa Hitlera. Dvakrát denně musejí dívky hrát smrtící ruletu a ochutnávat pokrmy, které míří na vůdcův stůl. V neustálém strachu ze smrti vznikají mezi ženami pevná, i když ne vždy harmonická pouta. Nejednoznačný je i Rosin vztah k nadporučíku Zieglerovi, který v mladé dívce začne vzbuzovat kromě strachu i touhu. Rosella Postorino odvážně proniká do nejednoznačnosti lidských vztahů a potřeb a klade si otázku, co znamená být a zůstat člověkem. Vypráví neuvěřitelný osud ženy v pasti, bezbranné vůči násilí v okolním světě, a přesto plné mládí, vášně a touhy po přežití.

Chcete si přečíst knihu?U Hitlerova stolu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosella Postorini. Číst U Hitlerova stolu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY