Řeka života a smrti

Řeka života a smrti - Cchaj Ťün | I15cajalco.com

...smrti. Cchaj Ťün. Četl(a) jsem. Chci přečíst ... Řeka života a smrti - Cchaj Ťün — Kniha.cz ... . 4.5 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Všetky informácie o produkte Kniha Řeka života a smrti, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Řeka života a smrti. Řeka života a smrti od 12,97 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Kniha Řeka života a smrti Přidat komentář. ... Řeka života a smrti DOBROVSKÝ s.r.o. - oblibeneknihy.cz ... . Kniha Řeka života a smrti Přidat komentář. martin8550. 02. května. Výborná kniha, detektivka-thriller-filosofický román... jak si kdo vybere. ... Řeka života a smrti E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Cchaj Ťün. 2019, česky, 469 stran. Elektronické knihy » Thrillery. Ihned ke čten ... Řeka života a smrti Je schopný, oblíbený, obdivovaný. A najednou je jedné deštivé noci roku 1995 mrtvý. Středoškolský učitel Šen Ming vede v Šanghaji poklidný a úspěšný život, dokud smrt jeho studentky nerozpoutá sérii nešťastných událostí vedoucích až k jeho smrti. Počet vražd ovšem i potom neustále narůstá ... Řeka života a smrti - Ťün Cchaj - Je schopný, oblíbený, obdivovaný. A najednou je jedné deštivé...

INFORMACE

AUTOR
Cchaj Ťün
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeka života a smrti.pdf

POPIS

Je schopný, oblíbený, obdivovaný. A najednou je jedné deštivé noci roku 1995 mrtvý. Středoškolský učitel Šen Ming vede v Šanghaji poklidný a úspěšný život, dokud smrt jeho studentky nerozpoutá sérii nešťastných událostí vedoucích až k jeho smrti. Počet vražd ovšem i potom neustále narůstá, policie bezmocně tápe, a přestože nikdo nepochybuje, že mezi vraždami existuje pojítko, řešení proklouzává všem mezi prsty. Kdo zavraždil Šen Minga? Kdo připravil o život jeho studentku, snoubenku a řadu přátel? Když začne šest let po Šen Mingově smrti v jednotlivých případech figurovat malý chlapec, který sotva nastoupil do školy, všichni se jen obdivují jeho bystrosti a vědomostem. Někdy je zkrátka snadnější uvěřit, že náhody a zázraky existují. Převtělování, další životy... to jsou přece všechno jenom babské povídačky. Nebo snad ne?

Chcete si přečíst knihu?Řeka života a smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cchaj Ťün. Číst Řeka života a smrti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY