Tarantino - retrospektiva

Tarantino - retrospektiva - Tom Shone | I15cajalco.com

...ntino retrospektiva Autor Tom Shone. Hit; Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963 ... Kniha Tarantino - Retrospektiva - Tom Shone | Dobré Knihy.cz ... . V dětství strávil mnoho sobotních večerů tím, že svou maminku doprovázel do kina, což v něm zažehlo lásku k filmu, která mu vydržela celý život. Hrajeme o 3 rozšířená vydání knihy Tarantino - Retrospektiva, popisující veleúspěšnou režijní dráhu tohoto fenomenálního filmaře. Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963. V dětství strávil mnoho sobotních ... Tarantino retrospektiva (2. vydání) - Tom Shone | Kniha na ... ... . Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963. V dětství strávil mnoho sobotních večerů tím, že svou maminku doprovázel do kina, což v něm zažehlo lásku k filmu, která mu vydržela celý život. Poté, co v patnácti letech opustil školu, vzal práci na částečný úvazek v místní videopůjčovně. Svůj první scénář psal čtyři roky: byl k filmu ......

INFORMACE

AUTOR
Tom Shone
DIMENZE
5,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarantino - retrospektiva.pdf

POPIS

Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963. V dětství strávil mnoho sobotních večerů tím, že svou maminku doprovázel do kina, což v něm zažehlo lásku k filmu, která mu vydržela celý život. Poté, co v patnácti letech opustil školu, vzal práci na částečný úvazek v místní videopůjčovně. Svůj první scénář psal čtyři roky: byl k filmu My Best Friend’s Birthday. 70minutový film, ve kterém hrál a který také režíroval. Pak přišly Gauneři (1992) k němuž napsal scénář za čtyři týdny. Tarantino byl rázem uznáván jako jeden z nejtalentovanějších mladých režisérů. Hollywoodská studia mu začala nabízet filmy hlavního proudu, ale místo toho odjel do Amsterodamu a napsal Pulp Fiction (1994). Sedm nominací na Oscara, včetně vítězství v kategorii nejlepší scénář, zajistilo Tarantinovi reputaci scénáristy i režiséra. Několik let pak produkoval i hrál, až v roce 1997 adaptoval a režíroval film Jackie Brown. Následoval Kill Bill (2003) a o rok později Kill Bill 2. Film Grindhouse: Auto zabiják(2007) byl prvním filmem, který napsal, produkoval, režíroval i v něm hrál. Film Hanebný parchanti (2009) získal osm nominací na Oscara. Následoval film Nespoutaný Django (2012), který získal sošku za nejlepší scénář. Tato úžasná retrospektivní fotografická publikacemapuje všechny filmy Quentina Tarantina, od My Best Friend’s Birthday až po Tenkrát v Hollywoodu. Kniha je poctou výjimečného režisérovi, producentovi, scénáristovi i herci- vášnivému a nespoutanému tvůrci kultovních filmů.Druhé, aktualizované vydání.

Chcete si přečíst knihu?Tarantino - retrospektiva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Shone. Číst Tarantino - retrospektiva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY