Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5

Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák | I15cajalco.com

... vyšel v roce 2014, takže Kůly v plotě byly jeho sequelem ... Kniha Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák ... ... . Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě s podtitulem Kůly v plotě 0.5, tedy jakožto prequel ... Svět podle Koháka totiž vyšel v roce 2014, takže Kůly v plotě byly jeho sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě s podtitulem Kůly v plotě 0.5, tedy jakožto prequel Kůlů v plotě. Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5. ... (20861) Vraždy podle abecedy. CHRISTIE Agatha. 269 K ... Kniha Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák ... ... . ... (20861) Vraždy podle abecedy. CHRISTIE Agatha. 269 K č 299 ... Cagaster 3. HASHIMOTO Kachou. 179 Kč 199 Kč Recenze produktu Kůly v plotě. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše. Kam dál. Sekce DůmKnihy.cz. Knihy; Výprodej; Hudebniny ... Title Sources; Nanotour: Objevy: Svět podle Koháka : kůly v plotě 0.5: Wohnout ahoj dědo, aneb, Co tebe čeká, nás zatím nečeká Kolegou Aloise Jiráska, Bohumila Hrabala a dalších literátů se definitivně stal v roce 2014, kdy vyšly jeho knihy Objevy a Svět podle Koháka. Právě na druhý jmenovaný titul Kůly v plotě volně navazují. Foto: Jitka Fořtová Euromedia...

INFORMACE

AUTOR
Jakub Kohák
DIMENZE
10,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5.pdf

POPIS

Jakub Kohák přispívá do zlatého fondu české literatury knihou Kůly v plotě 0.5, která je prequelem sequelu Kůly v plotě. Jak je to možné? Tato kniha totiž vyšla v roce 2014 jako Svět podle Koháka, takže Kůly v plotě byly jejím sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě jako Kůly v plotě 0.5, tedy prequel Kůlů v plotě. Jakub Kohák tímto bezprecedentním počinem zvedl rukavici vhozenou Georgem Lucasem a pozvedl možnosti umělecké tvorby na zcela novou, netušenou úroveň. Kniha obsahuje humorné příběhy a postřehy ze života, které vycházely jako fejetony v deníku Metro do roku 2014.

Chcete si přečíst knihu?Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Kohák. Číst Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY