Velká dětská Bible

Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanzová | I15cajalco.com

...tručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v ... Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanzová; Martina ... ... ... Knihovnička: Velká dětská Bible; Knihovnička: Velká dětská Bible. Pořad v souvislostech 19. 1. 2020, 13:30 Martina Špinková, Lene-Mayer Skumanzová: Velká dětská Bible ... „Bible" je něčím, co spojuje křesťany napříč církvemi, napříč všemi denominacemi. Také, ovšem nejen proto, jsme se dnes rozhodli věnovat ... Velká dětská Bible je určena těm, kteří odro ... Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanzová | KOSMAS.cz ... ... . Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny Špinkové. Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanz . Hodnocení produktu: 98% . Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy... Velká dětská Bible - Lene Mayer-Skumanz . Hodnocení produktu: 98% . Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy... Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny… Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny Špinkové. Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Pro děti upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách....

INFORMACE

AUTOR
Lene Mayer-Skumanzová
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká dětská Bible.pdf

POPIS

Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách. Prožitek z četby prohlubují podmanivé ilustrace Martiny Špinkové. Knihu ocení děti a rodiče při samostatném i společném čtení doma. Ve školách, v církevních společenstvích i jinde díky ní lépe poznají základy evropské kultury. Stane se vhodným průvodcem pro ty, kdo toho o Bibli mnoho nevědí a hledají přiměřený text, který je do ní uvede. Radost z ní budou mít kmotři (a nejen oni) při hledání hodnotného dárku. Bible je čtení o velkém dobrodružství lidí a Boha – o jejich setkávání, míjení a opětovném přibližování. V biblických příbězích nacházíme sami sebe: svou lásku, naději a víru, strach, vášeň, touhu, zradu i důvěru. Vstupme do tohoto dobrodružství – stojí to za to!

Chcete si přečíst knihu?Velká dětská Bible ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lene Mayer-Skumanzová. Číst Velká dětská Bible Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY