Sourozenecká dynamika

Sourozenecká dynamika - Hans Sohni | I15cajalco.com

...odborných publikací. Objednávejte knihu Válka spermií v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Sourozenecká dynamika ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Sourozenecká dynamika. Read more about Sourozenecká dynamika; Digital learning : the key concepts. Read more about Digital learning : the key concepts; The Oxford handbook of the history of education. Read more about The Oxford handbook of the history of education; Se sourozenci si člověk spojuje představu hlubokého spojenectví i rivality. V překvapivém kontrastu s každodenními zkušenostmi se však v psychoanalýze tomuto tématu ... Sourozenecká dynamika - Hans Sohni | Knihy na Martinus.cz ... . V překvapivém kontrastu s každodenními zkušenostmi se však v psychoanalýze tomuto tématu věnovala až do osmdesátých let minulého století mizivá pozornost a i dnes k tématu existuje jen málo odborných publikací. Vztah se sourozenci však v lidském životě bývá ten nejdelší a v celém svém ......

INFORMACE

AUTOR
Hans Sohni
DIMENZE
12,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Sourozenecká dynamika.pdf

POPIS

Se sourozenci si člověk spojuje představu hlubokého spojenectví i rivality. V překvapivém kontrastu s každodenními zkušenostmi se však v psychoanalýze tomuto tématu věnovala až do osmdesátých let minulého století mizivá pozornost a i dnes k tématu existuje jen málo odborných publikací. Vztah se sourozenci však v lidském životě bývá ten nejdelší a v celém svém trvání je zdrojem mnoha vztahových zkušeností. Autor tak kromě vertikálního rozměru rodinných vztahů (s rodiči) navrhuje všímat si i horizontální roviny (se sourozenci) a dokládá existenci tzv. horizontálního přenosu. Popisuje, jak je téma sourozenců pojímáno v individuální, rodinné i skupinové psychoterapii dětí i dospělých. Odhaluje, jak nedostatky na rodičovské a párové rovině vedou k destrukci vztahů mezi sourozenci, a naopak jak osvobozování od rodičovských projekcí ve středním věku může být spojeno s rostoucí sourozeneckou blízkostí. Kniha obsahuje příklady z každodenního života i četné kazuistiky a navrhuje, jak by měla vypadat dobrá psychoterapeutická praxe zahrnující sourozeneckou dynamiku.

Chcete si přečíst knihu?Sourozenecká dynamika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Sohni. Číst Sourozenecká dynamika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY