Atlantský svět

Atlantský svět - A.G. Riddle | I15cajalco.com

...dně rozsahu atlantského spiknutí. Lidstvo nyní čelí nové hrozbě v podobě nepředstavitelně silného nepřítele ... Atlantský svět - A.G. Riddle | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Ani jí samotné už nezbývá mnoho času a lidská civilizace stojí před naprostým zhroucením, když se objeví nová naděje ... Atlantský svět Prodej skončil. 4,9 Hodnotilo 11 uživatelů 5 10x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 3 uživatelské recenze Třetí svazek ze bestsellerové sci-fi série Tajemství původu ... Atlantský svět. Severn ... Atlantský svět - A.G. Riddle | Elektronická kniha na Alza.cz ... . 3 uživatelské recenze Třetí svazek ze bestsellerové sci-fi série Tajemství původu ... Atlantský svět. Severní Maroko: Dr. Kate Warnerová vyléčila globální pandemii a myslela si, že vyléčí i sebe. Mýlila se. A mýlila se i ohledně rozsahu atlantského spiknutí. Lidstvo nyní čelí nové hrozbě v podobě nepředstavitelně silného nepřítele. Ani jí samotné už nezbývá mnoho času a lidská civilizace stojí ... Atlantský svět. Ohodnotit » ... Zatímco svět zachvacuje katastrofa, Arés mu prozradí pravou povahu nebezpečí ohrožujícího lidstvo a Dorian přistoupí na poslední úkol - dopadnout a zabít Davida Valea a Kate Warnerovou. Tentokrát už nebude brát zajatce. Dostal nařízeno najít je a zlikvidovat, a navíc má nyní ... Zatímco předchozí díly nás držely víceméně na Zemi, Atlantský svět se z větší části odehrává ve vesmíru. Obecně vzato je to nejvíc sci-fi díl z celé série. A taky nejzamotanější. Byly chvíle, kdy pro mě nebylo snadné se zorientovat kdo je sakra kdo a jestli patří do týmu hodných nebo špatných. Atlantský svět Predaj skončil. 4,9 Hodnotilo 11 používateľov 5 10x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníkov už zakúpilo. 100 % zákazníkov odporúča. 3 používateľská recenzia Třetí svazek ze bestsellerové sci-fi série Tajemství původu ... Atlantský svět. A.G. Riddle; rok vydání - 2015. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 289 K č. Severní Maroko: Dr. Kate Warnerová vyléčila globální pandemii a myslela si, že vyléčí i sebe. ... Atlantský svět. A. G. Riddle. Severní Maroko: Dr. Kate Warnerová vyléčila globální pandemii a myslela si, že vyléčí i sebe. Mýlila se. A mýlila se i ohledně rozsahu atlantského spiknutí. Lidstvo nyní čelí nové hrozbě v podobě nepředstavitelně silného... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Atlantský svět. Akce Skladacky-p...

INFORMACE

AUTOR
A.G. Riddle
DIMENZE
7,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlantský svět.pdf

POPIS

Severní Maroko: Dr. Kate Warnerová vyléčila globální pandemii a myslela si, že vyléčí i sebe. Mýlila se. A mýlila se i ohledně rozsahu atlantského spiknutí. Lidstvo nyní čelí nové hrozbě v podobě nepředstavitelně silného nepřítele. Ani jí samotné už nezbývá mnoho času a lidská civilizace stojí před naprostým zhroucením, když se objeví nová naděje – zpráva od potenciálního spojence. Hvězdárna Arecibo: Mary Caldwellová celý život čekala, pozorovala hvězdy a pátrala po stopách rozumného života za hranicemi naší planety. Když se konečně dočká, je náhle zatažena do boje staršího než lidstvo, ve kterém jde ještě o mnohem víc. Mary se musí rozhodnout, komu má důvěřovat, protože už není kam utéct. Antarktida: Dorian Sloane po odeznění atlantského moru zjišťuje, že se stal jednou z loutek v Areově tajemném plánu. Než stihne ovládnout situaci, Arés rozpoutá kataklyzma, které vše změní. Zatímco svět zachvacuje katastrofa, Arés mu prozradí pravou povahu nebezpečí ohrožujícího lidstvo a Dorian přistoupí na poslední úkol – dopadnout a zabít Davida Valea a Kate Warnerovou. Tentokrát už nebude brát zajatce. Dostal nařízeno najít je a zlikvidovat, a navíc má nyní přislíbené odpovědi i spásu. S Dorianem v patách pak Kate s Davidem a ostatními členy jejich týmu putují vrakem atlanťanské lodě potopené na Zemi, atlanťanskými výzkumnými stanicemi rozesetými po celé galaxii i minulostí tajemné kultury, která by mohla zachránit lidstvo v jeho nejčernější hodince. Jejich vlastní životy jsou v sázce, času není nazbyt a Kate, Davida i Doriana nyní čeká ta nejtěžší zkouška.

Chcete si přečíst knihu?Atlantský svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A.G. Riddle. Číst Atlantský svět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY