Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5

Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák | I15cajalco.com

... prequel Kůlů v plotě. Jakub Kohák tímto bezprecedentním počinem zvedl rukavici vhozenou Georgem Lucasem a pozvedl možnosti umělecké tvorby na zcela ... Kniha Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák ... ... ... Kůly v plotě / Knižní vydání vtipných fejetonů, postřehů a komentářů, které autor uveřejňoval v deníku Metro mezi lety 2014 a 2019. ... Svět podle Koháka : kůly v plotě 0.5 / Autor: Kohák, Jakub, 1974- Vydáno: (2019) Svět podle Koháka / Autor: Kohák, Jakub, 1974- Vydáno: (2014) Objevy / Autor: Kohák, Jakub, 1974 ... Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5; Dvojníci DVD; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. ... Kniha Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák ... ... ... Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5; Dvojníci DVD; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Kniha Kůly v plotě obsahuje humorné příběhy a postřehy ze života, které vycházely jako fejetony v deníku Metro v letech 2014 až 2019. Jejich autorem není nikdo menší ani větší než Jakub Kohák, polokaskadér, skororevolucionář, ironing man, olympionik pasivní, bratr sokol, bombabomber, Král Újezda I, II, IV, V, věčné ... Svět podle Koháka totiž vyšel v roce 2014, takže Kůly v plotě byly jeho sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě s podtitulem Kůly v plotě 0.5, tedy jakožto prequel ... Svět podle Koháka totiž vyšel v roce 2014, takže Kůly v plotě byly jeho sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě s podtitulem Kůly v plotě 0.5, tedy jakožto prequel Kůlů v plotě. Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5. ... (20861) Vraždy podle abecedy. CHRISTIE Agatha. 269 K č 299 ... Cagaster 3. HASHIMOTO Kachou. 179 Kč 199 Kč Recenze produktu Kůly v plotě. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Buďte první, kdo ji napíše. Kam dál. Sekce DůmKnihy.cz. Knihy; Výprodej; Hudebniny ... Title Sources; Nanotour: Objevy: Svět podle Koháka : kůly v plotě 0.5: Wohnout ahoj dědo, aneb, Co tebe čeká, nás zatím nečeká Kolegou Aloise Jiráska, Bohumila Hrabala a dalších literátů se definitivně stal v roce 2014, kdy vyšly jeho knihy Objevy a Svět podle Koháka. Právě na druhý jmenovaný titul Kůly v plotě volně navazují. Foto: Jitka Fořtová Euromedia...

INFORMACE

AUTOR
Jakub Kohák
DIMENZE
3,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5.pdf

POPIS

Jakub Kohák přispívá do zlatého fondu české literatury knihou Kůly v plotě 0.5, která je prequelem sequelu Kůly v plotě. Jak je to možné? Tato kniha totiž vyšla v roce 2014 jako Svět podle Koháka, takže Kůly v plotě byly jejím sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě jako Kůly v plotě 0.5, tedy prequel Kůlů v plotě. Jakub Kohák tímto bezprecedentním počinem zvedl rukavici vhozenou Georgem Lucasem a pozvedl možnosti umělecké tvorby na zcela novou, netušenou úroveň. Kniha obsahuje humorné příběhy a postřehy ze života, které vycházely jako fejetony v deníku Metro do roku 2014.

Chcete si přečíst knihu?Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Kohák. Číst Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY