Krysy Jejího Veličenstva

Krysy Jejího Veličenstva - Tuvia Tenenbom | I15cajalco.com

...va - Tuvia Tenenbom Milovaný i proklínaný Tuvia Tenenbom se vrací na scénu a tentokrát ve velkém stylu ... Kniha Krysy Jejího Veličenstva - Tuvia Tenenbom ... ... . Tentokrát si vzal na paškál Velkou Británii a její obyvatele všeho druhu, bez rozdílu vyznání, ras, pohlaví či živočišného druhu. Milovaný i proklínaný Tuvia Tenenbom se vrací na scénu a tentokrát ve velkém stylu. Tentokrát si vzal na paškál Velkou Británii a její obyvatele všeho druhu, bez rozdílu vyznání, ras, pohlaví či živočišného druhu. Krysy Jejího Veličenstva Tenenbom Tuvia. Milovaný i proklínaný Tuvia Tenenbom se vrací na scénu a te ... Krysy Jejího Veličenstva - Tuvia Tenenbom | Kniha na Alza.cz ... . Krysy Jejího Veličenstva Tenenbom Tuvia. Milovaný i proklínaný Tuvia Tenenbom se vrací na scénu a tentokrát ve velkém stylu. Tentokrát si vzal na paškál Velkou Británii a její obyvatele všeho druhu, bez rozdílu vyznání, ras, pohlaví či živočišného druhu. Tuvia Tenenbom představil svou poslední knihu, nazvanou česky Krysy jejího Veličenstva. ... Tentokrát se vydal na ostrovy - do Irska i Británie - aby se ponořil do hloubky toho, jak ostrované hodnotí situaci a jaké mají názory kolem Brexitu. A zjistil to samé, co už zjistil na předchozích cestách po Palestině, Německu i USA. Krysy Jejího Veličenstva - Tenenbom Tuvia - Milovaný i proklínaný Tuvia Tenenbom se vrací na scénu a tentokrát ve velkém stylu. Tentokrát si vzal na paškál Velkou Británii a její obyvatele všeho druhu, bez rozdílu vyznání, ras, pohlaví či živočišnéh Nejnovější Tenenbomova kniha Krysy jejího veličenstva měla v říjnu roku 2019 světovou premiéru v češtině, protože autorovi se nepodařilo najít britského nakladatele. Tenenbom v ní popisuje společenskou situaci na britských ostrovech po brexitovém referendu. Kniha Krysy Jejího Veličenstva(Karin Becker, Tuvia Tenenbom) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Když máte zemi, která je tak hluboce antisemitská a lidé v ní mě, Žida, mají za ďábla, tak nemám problém nazývat je krysami. Myslím si, že jsou velmi nenávistní, tak co. Proto Krysy Jejího Veličenstva. A je v tom ještě jeden důvod. Britská společnost, protože jde o monarchii, je docela striktně hierarchizovaná....

INFORMACE

AUTOR
Tuvia Tenenbom
DIMENZE
8,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Krysy Jejího Veličenstva.pdf

POPIS

Milovaný i proklínaný Tuvia Tenenbom se vrací na scénu a tentokrát ve velkém stylu. Tentokrát si vzal na paškál Velkou Británii a její obyvatele všeho druhu, bez rozdílu vyznání, ras, pohlaví či živočišného druhu. Protože kde jinde by měl správný novinář být než právě na ostrovech v čase, kdy se celý svět ptá: Co se to s těmi Angličany stalo? Proč chtějí opustit starou dobrou Evropu? A proč se jim to ne a ne podařit? A co vlastně vůbec chtějí? Aby se dopátral odpovědí, procestoval izraelsko-americký autor ostrovy křížem krážem. Mluvil se stovkami lidí, od obyčejných lidí po špičkové politiky, od aktivistů po podnikatele, od bezdomovců po hoteliéry, od lordů po baronky, od gangsterů po kněze, spal jako Churchill, hrál si na kočku a myš s Jeremym Corbynem, vystopoval Nigela Faragea a občas se musel vydávat za Němce, proto ani v zemi královny nemají Židé na růžích ustláno. Těm všem klade chytré i zdánlivě naivní otázky, aby je vyprovokoval – což se mu často daří – a zjistil, co si doopravdy myslí. Následně skládá obrázek, který je neobyčejně vtipnou a zároveň alarmující zprávou o dnešní Británii a šlamastyce zvané brexit. Jestli totiž Tuvia Tenenbom něco není, pak rozhodně není politicky korektní. Jeho kniha je plná zábavných dialogů i pronikavých pozorování. Za vším tím vtipem jsou ale často překvapující i kruté pravdy, o kterých bychom raději nevěděli. Tenenbom není ani levičák, ani pravičák, chce zkrátka znát pravdu. A tak dráždí úplně všechny.

Chcete si přečíst knihu?Krysy Jejího Veličenstva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tuvia Tenenbom. Číst Krysy Jejího Veličenstva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY