Když Chaplin potkal Buriana

Když Chaplin potkal Buriana - Ondřej Suchý | I15cajalco.com

... 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Když Chaplin potkal Buriana - Ondřej Suchý | Dobré ... ... . vydání) ... Když Chaplin potkal Buriana Autor: Suchý, Ondřej Nakladatel: Brána EAN: 9788076178359 ISBN: 978-80-7617-835-9 Popis: Elektronická kniha, 152 stran, bez zabezpečení DRM, 13,3 MB ePUB, 21,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Knihu Když Chaplin potkal Buriana vydala Euromedia ve své edici Brána. Obal Veroniky Lahodné přitáhne oko na první pohled. Kniha se drží skvěle v ruc ... Jak Charlie Chaplin chodil s Češkou a potkal Vlastu ... ... . Obal Veroniky Lahodné přitáhne oko na první pohled. Kniha se drží skvěle v ruce. A, jak již rečeno, ještě lépe se čte. Petr Adler. Pošli e-mailem. Verze pro tisk. Diskuse. Sdílení článku. Akční letáky. Všechny akční letáky na jednom místě! Hledáte Když Chaplin potkal Buriana od Ondřej Suchý? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Celosvětový zájem o Chaplinovu osobnost je neutuchající, každý rok vycházejí nové k...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Suchý
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Když Chaplin potkal Buriana.pdf

POPIS

Celosvětový zájem o Chaplinovu osobnost je neutuchající, každý rok vycházejí nové knihy jeho životopisců, přátel či filmových historiků a jeho podobizna se objevuje na pamětních mincích, poštovních známkách a suvenýrech všeho druhu. Tato kniha se snaží zmapovat Chaplinův fenomén ve vztahu k českému prostředí. Co se ví o Chaplinových pracovních vztazích s českými umělci nebo o jeho téměř ročním milostném vztahu s Češkou z Mariánských Lázní? Kdy a jestli vůbec pobýval Chaplin na našem území? Jak to bylo s Janem Werichem a jak probíhala schůzka Chaplina s Vlastou Burianem a jeho ženou Ninou na Francouzské riviéře? Na tyto a řadu dalších otázek odpovídá vyprávění z pera oblíbeného autora, plné zajímavostí a podrobností ze života tehdejší doby.

Chcete si přečíst knihu?Když Chaplin potkal Buriana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Suchý. Číst Když Chaplin potkal Buriana Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY