Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti

Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti - Jan Krátký | I15cajalco.com

...ete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 139 Kč s rychlým doručením ... Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti ... . Oftis Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti Dějiny států Kniha Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti: Autor v letech 1951 - 1971 působil jako důstojník pohraniční stráže. Všetky informácie o produkte Kniha Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti. Podobné jednotky. Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti / Hlavní autor: Krátký, Jan, 1929-2009 Vydáno: (2015) ... Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti levně, cena ... ... . Podobné jednotky. Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti / Hlavní autor: Krátký, Jan, 1929-2009 Vydáno: (2015) Na čáře v Dolním Dvořišti - "Dolňáku" / Hlavní autor: Kozlovský, Luděk, 1962- Vydáno: (2009 [i.e. 2010]) Se psem na klopě i u nohy / Hlavní autor: Beran, Václav Vydáno: (2017) Podobné jednotky. Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti / Hlavní autor: Krátký, Jan, 1929-2009 Vydáno: (2008) Se psem na klopě i u nohy / Hlavní autor: Beran, Václav Vydáno: (2017) Na čáře v Dolní...

INFORMACE

AUTOR
Jan Krátký
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti.pdf

POPIS

Autor v letech 1951 - 1971 působil jako důstojník pohraniční stráže. V knize píše o něčem, čeho se zúčastnil, co viděl nebo o tom, co se i ústně předávalo na pohraničních útvarech a v pohraničí vůbec. Píše o státní hranici v letech "železné opony", kdy se tam střetávaly dva světy, občas zvítězil jeden, jindy ten druhý. Zúčastnil se dění na straně, která nemohla zvítězit, ale také nemohla rychle odejít ze světové scény. Střet zájmů velmocí postavil proti sobě na hranici člověka proti člověku. Oba se snažili bránit svoji pravdu.

Chcete si přečíst knihu?Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Krátký. Číst Kluk z Polenského zámku na hranicích vlasti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY