Jak přesvědčivě vyjednávat: Psychologické strategie a metody

Jak přesvědčivě vyjednávat: Psychologické strategie a metody - Thomas Fritzsche | I15cajalco.com

...elmi poučný text, vyznačující se srozumitelností, přístupností a zajímavostí výkladu ... Jak přesvědčivě vyjednávat - Thomas Fritzsche od 78 Kč ... ... . Produkt Hurá, chodím sám na záchod - Honzík. Hurá, chodím sám na záchod - Honzík: Krátky popis: Kvalitní a levný produkt Hurá, chodím sám na záchod - Honzík od výrobce Sun u nás najdete zlevněný od 80 Kč : Obvyklá cena raději zapomenout, či jak jsou důležité osobnosti vyjednávajících. Autor se také podrobně věnuje vyjednávání pomocí NLP - neurolingvistického programová ... Jak přesvědčivě vyjednávat | KNIHCENTRUM.cz ... . Autor se také podrobně věnuje vyjednávání pomocí NLP - neurolingvistického programování. Pomocí praktických příkladů a cenných tipů vám Thomas Fritzsche objasní nejdůležitější psychologické strategie a metody, díky nimž budete vyjednávat ... Jak přesvědčivě vyjednávat : psychologické strategie a metody : s příklady a praktickými tipy / Hlavní autor: Fritzsche, Thomas, 1961- Vydáno: (2015) 10 zlatých pravidel překonávání nejčastějších komunikačních bariér / Hlavní autor: Bureš, Ivan Vydáno: (2007)...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Fritzsche
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přesvědčivě vyjednávat: Psychologické strategie a metody.pdf

POPIS

Vyjednávat suverénně a s úspěchem není těžké, pokud znáte ty správné strategie a postupy! Najdete je v knížce zkušeného autora, plné skutečně prověřených rad a srozumitelných příkladů z praxe. Dozvíte se, jak uspět při kooperativním vyjednávání i jak se ubránit za použití triků při strategickém vyjednávání. Zjistíte, na jaké rady vnucované na některých školeních raději zapomenout, či jak jsou důležité osobnosti vyjednávajících. Podrobně se seznámíte také s vyjednáváním pomocí NLP – neurolingvistického programování. Ať už však autor hovoří o kooperativním vyjednávání nebo rozvíjí možnosti strategického vyjednávání s popisem jednotlivých triků, vždy zdůrazňuje jako hlavní cíl dosažení spokojenosti obou partnerů a nalezení řešení.

Chcete si přečíst knihu?Jak přesvědčivě vyjednávat: Psychologické strategie a metody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Fritzsche. Číst Jak přesvědčivě vyjednávat: Psychologické strategie a metody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY