Astonishing X-Men 1: Nadaní

Astonishing X-Men 1: Nadaní - Joss Whedon | I15cajalco.com

...don odstartoval mnohem lépe než Morrisson v New X-men a tempo drží prakticky celou knihu ... Astonishing X-Men Modern Age Signed Comics (1992-Now) for ... ... . Obsahuje komiksy Astonishing X-Men 1-6. Detailní informace. Tisk Zeptat se Sdílet. Tweet. Zavřít. Související produkty. 379 K ... Astonishing X-Men 1: Nadaní. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Astonishing X-Me ... Amazon.com: Astonishing X-Men Vol. 4: Unstoppable eBook ... ... . Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Astonishing X-Men 1: Nadaní Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Menů, s jediným cílem - ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. CREW Astonishing X-Men 1: Nadaní cena, parametre, recenzia - Komiksy. Autor Joss Whedon Kresba John Cassaday Obálka John Cassaday Preklad Jiří Pavlovs… Notes: During the Age of Apocalypse, the X-Men were led by Magneto.; The original Astonishing X-Men was a four-...

INFORMACE

AUTOR
Joss Whedon
DIMENZE
4,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Astonishing X-Men 1: Nadaní.pdf

POPIS

Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Menů, s jediným cílem – ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Jenže nepočítají s další ohromující novinkou. Vědci objevili lék proti mutantství. Mezi lidmi i rasou homo superior vypuká panika, přátelé se stavějí proti sobě, a brzy jde o všechno. Zvláště, když do boje vstupuje tajemný Ord... a jeden velmi překvapivý spojenec.

Chcete si přečíst knihu?Astonishing X-Men 1: Nadaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joss Whedon. Číst Astonishing X-Men 1: Nadaní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY