Astonishing X-Men 1: Nadaní

Astonishing X-Men 1: Nadaní - Joss Whedon | I15cajalco.com

...3,99 € 17,99 € Astonishing X-Men 2: Boj ... Astonishing X-Men Modern Age Signed Comics (1992-Now) for ... ... . 14,49 € 17,49 € Akcia X-men: První třída - Nejsvětlejší zítřek. 18,99 € 21,99 € Na stranu: produktov. Info Kontakt; O nás; ... Astonishing X-Men 1 - Nadání - Joss Whedon, Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Menů, s jediným cílem - ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Je Astonishing X-Men 1: Nadaní (Astonish ... Amazon.com: Astonishing X-Men Vol. 4: Unstoppable eBook ... ... . Je Astonishing X-Men 1: Nadaní (Astonishing X-Men (2004) (Collected Editions) #1) Published October 2019 by CREW Paperback, 156 pages Astonishing X-MEN - Nadani 1 . Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Men, s jediným cílem - ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Jenže nepočítají s další ohromující novinkou. Vědci objevili lék proti mutantství. ASTONISHING X-MEN #1 by Charles Soule and Jim Cheung has been one of the most anticipated X-Men books this year. Its unique all-star cast has had fans both excited and curious. However, what many fans — including myself — didn't know was how these characters would fit on a team. A few of them are already committed to other titles and teams. Astonishing X-Men #1 (Christopher Action Figure Variant) Guide Watch. 2017 22 Sales 9.8 FMV $650 Astonishing X-Men #1 (Jim Lee Remastered Variant) Guide Watch. 2017 2 Sales FMV Pending Astonishing X-Men #1 (Keown Villain Variant) Guide Watch. 2017 20 Sales 9.8 FMV $ ... Kniha: Astonishing X-Men 1 - Nadání - Joss Whedon. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ......

INFORMACE

AUTOR
Joss Whedon
DIMENZE
8,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Astonishing X-Men 1: Nadaní.pdf

POPIS

Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Menů, s jediným cílem – ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Jenže nepočítají s další ohromující novinkou. Vědci objevili lék proti mutantství. Mezi lidmi i rasou homo superior vypuká panika, přátelé se stavějí proti sobě, a brzy jde o všechno. Zvláště, když do boje vstupuje tajemný Ord... a jeden velmi překvapivý spojenec.

Chcete si přečíst knihu?Astonishing X-Men 1: Nadaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joss Whedon. Číst Astonishing X-Men 1: Nadaní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY