Vítek a hřebíček Bumťuk

Vítek a hřebíček Bumťuk - Svatopluk Kutěj | I15cajalco.com

...á, 67 stran, česky Rozměry: 17 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Svatopluk Kutěj | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Hrdinou pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk. Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkové bedýnce s nářadím. S ním pak prožijí řadu příběhů a dobrodružství. V těchto pohádkách se nestřílí, nebojuje, ani zde nevystup ... Svatopluk Kutěj | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . V těchto pohádkách se nestřílí, nebojuje, ani zde nevystupují příšerky z kosmu. Hrdinou pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk. Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a O čem je kniha Vítek a hřebíček Bumťuk? Pohádkové příběhy malého Vítka a jeho neobvyklého kamaráda. Vítek je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici a skamarádí se s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkově bedýnce s nářadím. Hrdinou pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk. Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkové bedýnce s nářadím. S ním pak prožijí řadu příběhů a dobrodružství. 195 Kč Vítek a hřebíček Bumťuk - Kutěj Svatoplukpohádkách se nestřílí, nebojuje, ani zde nevystupují příšerky z kosmu. Hrdinou poh...

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Kutěj
DIMENZE
5,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítek a hřebíček Bumťuk.pdf

POPIS

V těchto pohádkách se nestřílí, nebojuje, ani zde nevystupují příšerky z kosmu. Hrdinou pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk. Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkové bedýnce s nářadím. S ním pak prožijí řadu příběhů a dobrodružství. Pomáhají včelkám, králíčkům, holoubkovi, veverce, kuřátkům a dalším zvířátkům. Spravují babičce hodiny a troubu v kuchyni, na dvorku opraví trpaslíka, udělají krtkovi domeček, pejskovi boudu a kočičkám houpačku. Jestli se jim to vždycky povede, se dozvíte v této knížce.

Chcete si přečíst knihu?Vítek a hřebíček Bumťuk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Kutěj. Číst Vítek a hřebíček Bumťuk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY