Websterovi 1: Příběhy ze sítě

Websterovi 1: Příběhy ze sítě - Vanda Rozenbergová, | I15cajalco.com

...hů jako ... Websterovi 1: Příběhy ze sítě Vanda Rozenbergová, Boris Šíma Nakladatel: Brio 2019 Všechny informace o produktu Kniha Websterovi - Příběhy ze sítě - Boris Šíma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Websterovi - Příběhy ze sítě - Boris Šíma ... Websterovi - Catalog of Frantisek Bartos Regional Library ... ... . Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Websterovi. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Websterovi. Příběhy ze sítě. ROZENBERGOVÁ Vanda. Info: Slovart, 2019 (1.) - váz., 168 str. Ilustr. B. Šima. Ze sloven. přel. R. Svobodová Název: Websterovi - Příběhy ze sítě. Autor: DzurindováZuzana, Nagy Peter, Križková Zuzana, Rayman Juraj, Překladatel: Radka Svobodová. Ilustrátor: Boris ... Kniha: Websterovi - Příběhy ze sítě (Kolektív autorov ... ... . Příběhy ze sítě. ROZENBERGOVÁ Vanda. Info: Slovart, 2019 (1.) - váz., 168 str. Ilustr. B. Šima. Ze sloven. přel. R. Svobodová Název: Websterovi - Příběhy ze sítě. Autor: DzurindováZuzana, Nagy Peter, Križková Zuzana, Rayman Juraj, Překladatel: Radka Svobodová. Ilustrátor: Boris Šima. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti nad 10 let › Znáte z TV; Děti ... Websterovi -...

INFORMACE

AUTOR
Vanda Rozenbergová,
DIMENZE
3,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Websterovi 1: Příběhy ze sítě.pdf

POPIS

Uvnitř lidského světa existuje jiný svět, malý a skrytý. Je také utkaný z příběhů jako ten náš. Jejich vlákna proplétají bytosti s osmi nohama a čtyřma očima – pavouci. Pavoučí rodinka Websterových žije v nejvyšším poschodí v útulných kokonech zavěšených ve výtahové strojovně. Hlavní hrdinka – šestiletá pavoučice Lili – se toho musí mnoho naučit. Můžete být u toho, když utká své první vlákno nebo se poprvé vydá do školy. Její teenagerský brácha Hugo ji na výpravách do velkého světa provází, i když mu ségra někdy parádně leze na nervy. Máma Alma se stará o vybrané pavoučí pochoutky a táta Walter o rozhodná slova. Zapomnětlivá babička Matilda a vášnivý sběratel děda Rafael všechny obšťastňují svými překvapivými vynálezy. V šesti příbězích objevíte nejen pevnost pavoučího vlákna, ale i skutečnou sílu rodiny, kterou spojuje.

Chcete si přečíst knihu?Websterovi 1: Příběhy ze sítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vanda Rozenbergová,. Číst Websterovi 1: Příběhy ze sítě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY