Šarmantní násilníci: Antimobbingová příručka

Šarmantní násilníci: Antimobbingová příručka - Pavel Beňo | I15cajalco.com

... knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. 44 možných i nemožných způsobů, jak začít psychoterapeutické sezení ... Šarmantní násilníci Antimobbingová příručka ... . 279,00 Kč 257,00 Kč Internetová sleva: 8% Alzheimer - Dejte jim lásku a štěstí CO ČÍST: Šarmantní násilníci. Antimobbingová příručka. Kniha volně navazuje na autorův předchozí titul (Můj šéf, můj nepřítel?, 2003), více se však zaměřuje na skutečné příběhy z pohledu psychologa-antimobbingového poradce. Základ tak tvoří 11 kazuistik, které autor komentuje a vysvětluje. Název: De primario ingenia colendi in ... Slevy 30-70 | Šarmantní násilníci | Nakladatelství Portál ... . Základ tak tvoří 11 kazuistik, které autor komentuje a vysvětluje. Název: De primario ingenia colendi instrumento, sollerter versando, libris - Oratio sub laborum auspicia in Patakinae scholae auditorio majori recitata anno MDCL (1650) 28. Novemb. - Jak dovedně užívat knih, hlavního nástrojevzdělávání - Řeč pronesena na počátku prací ve větší síni potocké školy 28. listopadu 1950. Šarmantní násilníci - Pavel Beňo. Antimobbingová příručka. Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Šarmantní násilníci-Antimobbingová příručka Beňo, P. /Portál/ -Kniha volně navazuje na autorův předchozí titul (Můj šéf, můj nepřítel?, 2003), více se však zaměřuje na skutečné příběhy z pohledu psychologa-antimobbingového poradce. Tato kniha vám přehledně ukáže, jak se stát svými vlastními celoživotními kouči: jak si ujasnit, kdo jste, co chcete, jak toho dosáhnout, kde vzít odvahu, jak vytrvat. Šarmantní násilníci - Antimobbingová příručka. Zneužití - Léčba následků sexuálního či emočního násilí. Závislé vztahy - Léčba a uzdravení závislé poruchy osobnosti . TÉMA sociální služby, psychologie, psychoterapie, pomáhající profese...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Beňo
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Šarmantní násilníci: Antimobbingová příručka.pdf

POPIS

Kniha volně navazuje na autorův předchozí titul (Můj šéf, můj nepřítel?, 2003), více se však zaměřuje na skutečné příběhy z pohledu psychologa–antimobbingového poradce. Základ tak tvoří 10 kazuistik, které autor komentuje a vysvětluje. V knize jsou podrobněji vysvětleny pojmy, které dostaly souhrnný název „vztahová patologie“. Jde o šikanu, mobbing, bullying, bossing, staffing i nově popsaný jev pod názvem „straining“. Dále je pojednáno o diskriminaci, obtěžování (harassmentu), whistleblowingu či stalkingu. Pozornost je věnována i tzv. kyber-formám takového chování (kyberšikana, kybermobbing, kyberbullying) a popsány jsou některé pojmy související se zneužíváním moderních technologií (grooming, sexting, happy slappying, phishing, hoax). Nakonec se publikace zabývá konceptem důstojné práce a tématem psychického násilí na pracovišti. Kniha, která je určená zaměstnancům, zaměstnavatelům, jejich rodinných příslušníkům, personalistům, manažerům, poradcům, koučům, psychologům, psychiatrům, vzdělavatelům, inspektorům práce, právníkům či sociálním pracovníkům, odráží fakt, že počet případů vztahové patologie bohužel stále roste, avšak spolu s ním se zvyšuje i odborný zájem o tuto tematiku (např. ze strany soudců).

Chcete si přečíst knihu?Šarmantní násilníci: Antimobbingová příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Beňo. Číst Šarmantní násilníci: Antimobbingová příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY