Rodinné album

Rodinné album - Olga Housková | I15cajalco.com

... fotek a videí z alba. Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte ... My Family - Vintage Photos and Documents / Staré rodinné album ... ... Back to albums list Rodinné album Show more Family photo album - My father's ancestors / Rodinné album - předkové ze strany mého otce. Moje babička je zde holčičkou v druhé řadě odshora úplně vpravo, vpravo od dívky s bílou mašlí ve vlasech. by Tomas Marounek Moje rodinné album Autor: Chupíková, Eva Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020427540 ISBN: 978-80-204-2754- Popis: 1× kniha, kroužková, 64 stran, česky Rozměry: 21 × 24 cm Rok vydání: 2012 Rodinné ALBUM 5. By Helena De Bolle · Updated about a month ago · Taken at Fotoatelier Helena De Bolle. . ... Rodinné 14 - careta2 - album na Rajčeti ... . By Helena De Bolle · Updated about a month ago · Taken at Fotoatelier Helena De Bolle. ... Other Albums. Děti 5.album. 481 photos. Narozeninové oslavičky 2017 + 2018 + 2019. 139 photos. Rodinné focení - exterier. 182 photos. Děti 5.album dětičky. 885 photos. Timeline Photos. 1,048 photos. Rodinné 14. Popis. ... Zakódované album. Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte. Nahlásit album. Vytvořte si fotodárky. Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele. Rodinné fotoalbum (přírodní design se zelenými listy) V této přístupné šabloně fotoalba můžete kombinovat přírodní motiv se snímky dětí a dalších členů rodiny. Uvnitř najdete různé styly rámečků a rozvržení. Použijte jenom ty, které chcete, a uspořádejte je tak, jak se vám líbí. Rodinné foto 19.7-10.9.2011. ... Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba. Zakódované album. Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte. Nahlásit album. Fotoknihy z vašich fotek. Vyberte si z předchystaných knih pro Vás nebo vytvořte zcela novou. Vytvořit tuto knihu. Rodinné-2011(Alanie) Popis. Období ... Kategorie a štítky. Nastavení. Veřejné album. Vidí všichni lidé. Skryté album. Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba. Zakódované album. Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte. Nahlásit album. Fotoknihy z vašich fotek. Rodinné album. Fotky; O albu; Fotodárky 1. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje z...

INFORMACE

AUTOR
Olga Housková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinné album.pdf

POPIS

Autorka knihy, Olga Housková (1919–2015) strávila život mezi knihami a fotografiemi, v prostředí kulturních osobností, k nimž patřili její rodiče Staša a Rudolf Jílovští. Měla blízký vztah se svou sestrou dvojčetem –aprávě Staše Fleischmannové-Jílovské je tato kniha věnována k jejím stým narozeninám. Obě sestry byly profesionální fotografky, v letech 1939–1949 vedly Fotoateliér OKO v pražském domě U Topičů. Za války v ateliéru pracovaly pro odboj. Olga Housková byla šestnáct let (1956–1972) fotografkou v Divadle na Vinohradech. Vzpomínky autorky mají formu epizod s jemnou pointou. Vzájemně se doplňují s mnohdy unikátními fotografiemi, vybranými ze čtyřiačtyřiceti alb z let 1919–2015, které dokládají význam fenoménu rodinného alba pro kulturní tradici. Zachycují každodenní život i osobnosti jako Milena Jesenská a její dcera Honza Krejcarová, Ferdinand Peroutka a Eva Peroutková, Soňa Červená, Zdeňěk Bořek-Dohalský, Jiří Voskovec, Vítězslav Nezval, Jaromír Funke, Josef Florian, Josef Mařatka, Jan Herben, Ivan Herben, Arnošt Paderlík či Vlastimil Brodský. Připomínají také židovské přátele zahynuvší v koncentračních táborech. Kniha tvoří triptych se svazky Staša Fleischmannová: Vrstvami (Torst, 2014) a Olga Housková: Sny (Torst, 2015).

Chcete si přečíst knihu?Rodinné album ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Housková. Číst Rodinné album Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY