Rozhovory pod věží

Rozhovory pod věží - Max Kašparů | I15cajalco.com

...derní společnost - rodiče a děti - psychiatrie - liturgie - křesťanská víra, Počet stran: 174, Cena: 203 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Nakladatelství Cesta Rozhovory pod věží | Osvědčený průvodce pravdami víry, modlitby, svátostmi a Desatera ... Kompletní nabídka ostatní | Rozhovory pod věží ... ... . Kniha vtipně usnadňuje pohotovou orientaci v každodenním prožívá Max Kašparů: Rozhovory pod věží 12.11.2019 Besedu a autogramiádu s řeckokatolickým knězem, psychiatrem a oblíbeným autorem Maxem Kašparů pořádá Knihkupectví CESTA 12. listopadu 2019 v 16.30 hodin. Hledáte Rozhovory pod věží od Max Kašparů? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Rozhovory pod věží. Kdo napsal knihu Rozhovory pod věží? Autorem je Max Kašparů. Hodnocení, ... Kompletní nabídka ostatní | Rozhovory pod věží ... ... . listopadu 2019 v 16.30 hodin. Hledáte Rozhovory pod věží od Max Kašparů? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Rozhovory pod věží. Kdo napsal knihu Rozhovory pod věží? Autorem je Max Kašparů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. 0 hodnocení Rozhovory pod věží 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Osvědčený průvodce pravdami víry, modlitby, svátostmi a Desatera. Kniha vtipně usnadňuje pohotovou orientaci v každodenním prožívání víry. V jednom rozhovoru se přiznal, že se pozorně chrání před ... Rozhovory pod vě...

INFORMACE

AUTOR
Max Kašparů
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhovory pod věží.pdf

POPIS

Osvědčený průvodce pravdami víry, modlitby, svátostmi a Desatera. Kniha vtipně usnadňuje pohotovou orientaci v každodenním prožívání víry. V jednom rozhovoru se přiznal, že se pozorně chrání před třemi chorobami současnosti. Před diktaturou korektnosti, bezbřehým liberalismem a zblázněnou tolerancí. Odmítá se jim přizpůsobit. Pokud jde o jeho názory v oblasti církevního života, odmítá žasnout, tleskat a přizpůsobit se, jde-li například o postupující neúctu ke svátostem, hlavně k Eucharistii. Odmítá se přizpůsobit ústupkům a povrchnostem při takzvaném hledání „nových, široce otevřených pastoračních cest“ a podbízení se v tomto směru dnešní době, světu, který se chce hlavně bavit. A když se bavit, tak už i v kostele. Max Kašparů proto bývá nesrozumitelný těm, kteří v duchovním životě preferují rádoby intelektuální pozérství, kavárenský snobismus, jalový „jakobysmus“ a hru na katolickou víru.

Chcete si přečíst knihu?Rozhovory pod věží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Kašparů. Číst Rozhovory pod věží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY