Tlustoprdka, no a co?

Tlustoprdka, no a co? - Renáta Názlerová | I15cajalco.com

...ravá láska nemá ve skutečnosti žádné přesně stanovené parametry ... Tlustoprdka, no a co? - Zápisky jedné knihovnice ... . K tomu dospěje ve svém životním příběhu i Bela, která není právě ukázkovou krasavicí z předních stránek ... 2020 Leave a Comment on Tlustoprdka, no a co? Jestli si myslíte, že když je vám šedesát let, máte už život za sebou a nic krásného před sebou, tak to neznáte Anabelu Wobel. Tahle kyprá žena umí užívat života plnými doušky a rozvášnit se s mužskými dokáže i v tomhle věku. Tlustoprdka, no a co? Renáta Názlerová Pro pokračování se přihla ... Kniha: Tlustoprdka, no a co? (Renáta Názlerová) | Martinus ... . Tlustoprdka, no a co? Renáta Názlerová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... ...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Názlerová
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Tlustoprdka, no a co?.pdf

POPIS

Každá žena touží po lásce... Ale také po obdivu a uznání. A všechny ženy si lásku, obdiv a uznání zaslouží. Bez ohledu na věk nebo hmotnost. Své o tom vědí hlavní hrdinky příběhu o hledání cesty k mužům a jejich srdcím. Jedna je ještě velmi mladá a druhá zase ve věku, kdy už mnozí na lásku ani nevěří. Navzdory mnoha rozdílům se spolu sblíží a obě najdou to, co hledají. Pravdu o sobě a o životě kolem sebe. Na vlastním příběhu dokazují, že krása nemá přesné parametry. Protože krása je v očích a srdci toho, kdo se dívá.

Chcete si přečíst knihu?Tlustoprdka, no a co? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Názlerová. Číst Tlustoprdka, no a co? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY