Šitíčko

Šitíčko - Marjane Satrapiová | I15cajalco.com

... day - pro každý den/100% Nylon; Exclusive - výjimečný komfort Ví tejte na stránce sitickoukavalirku ... Hnízdečka - Šitíčko pro miminka ... .websnadno.cz v sekci Úvod. Na jaře v roce 2017 jsem si pořídila šicí stroj a úplně od začátku jsem se s ním začala seznamovat. Mám moc ráda útulno domova a k němu neodmyslitelně patří různé dekorace. Ma-te šitíčko Vítám Vás Jmenuji se Jiřina . Na začátek napíši něco sobě. . Jsem už v důchodu a užívám si svých vnoučat,která bezmezně miluji. Mám psa,kocoura chalupu se ... Šitíčko.eu ... . . Jsem už v důchodu a užívám si svých vnoučat,která bezmezně miluji. Mám psa,kocoura chalupu se zahradou a tak se opravdu nenudím. Mým velkým koníčkem je šití. Teď už šiji jen pro radost sobě i těm,kterým se moje výrobky líbí.. Cestovní šitíčko se hodí mít na každou dovolenou. Díky své malé velikosti se vejde do každé dámské kabelky, prakticky jej můžete mít stále u sebe i ve všední dny. Víčko krabičky se otevírá vysunutím. Sada obsahuje: 6 jehel s navlečenými nitěmi, 2 transparentní knoflíčky Ø10 mm a spínací špendlík. --- šitíčko --- ak nastane cas ze budem mat cas ...hadam s pustim i do novej vyzvy a naucim sa/zacnem sit zatial len inspiracie, ale občas i s navodmi 4 1 Využití v konfekčním průmyslu pro šití pletenin, prádla, halenek, košil, plavek, domácích textilií, prádla, ručníků a kojeneckého zboží. Šitíčko. Happy days Garance akce ještě nebo do vyprodání! Dostupné u dodavatele: ShipGratis Limited, Čína 99,5% objednávek je doručeno v obvyklé lhůtě, více informací ke garantovaným lhůtám najdete v Obchodních podmínkách. 99,5% objednávek je doručeno v obvyklé lhůtě, více informací ke garantovaným lhůtám ... 6.2.2020 - This Pin was discovered by Lucije Jan. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest...

INFORMACE

AUTOR
Marjane Satrapiová
DIMENZE
7,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Šitíčko.pdf

POPIS

Tahle knížka je vlastně záznam důvěrných rozhovorů íránských žen, příbuzných i známých autorky, které upřímně i vtipně probírají intimní, rodinné i širší záležitosti. Název odkazuje žertovným tónem na jistou praktiku: ženy v Íránu si někdy před svatbou, aby jejich ženich neměl pocit, že byl ukrácen na svých patriarchálních právech a ošizen na zboží, nechávají chirurgicky sešít porušenou panenskou blánu. Devět dam, včetně Marjaniny babičky a matky, bez přítomnosti mužů probírá vše možné od volby (či nemožnosti volby) ženicha přes kvality mužů na Západě až po plastickou chirurgii.Velmi komorní, ale působivé dílko, ve kterém autorka znovu prokázala, že je mistryní psychologické drobnokresby a vykreslování povah – a navíc že k tomu, aby vytvořila zásadní grafický román, nepotřebuje dějinné a převratné události jako ve svém nejslavnějším díle, Persepoli.

Chcete si přečíst knihu?Šitíčko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marjane Satrapiová. Číst Šitíčko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY