De grammatico. Úvod do dialektiky

De grammatico. Úvod do dialektiky - Anselm z Canterbury | I15cajalco.com

...kladatel: Scriptorium EAN: 9788088013907 ISBN: 978-80-88013-90-7 Překlad: Otiska, Marek a Psík, Richard Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... PDF Anselmův Dialog De Grammatico Jako Úvod Do Dialektiky ... . vydání) PEDAGOGIKA Pedagogika a psychológia De Grammatico / Úvod do dialektiky. De Grammatico / Úvod do dialektiky. Anselm z Canterbury. Ostravská univerzita , 2019 . Bežná cena: 15,81 € Naša cena: 15,02 € (ušetríte: 5%) Študenti: 13,91 € (ušetríte: 12% ... Abstrakt: Studie se věnuje dialogu Anselma z Canterbury De grammatico. Tento spis byl samotným autorem označen jako úvod do dialektiky. V dobové dialektice zastával klíčové místo Aristotel ... PDF OBSAH - Ostravská univerzita ... ... Abstrakt: Studie se věnuje dialogu Anselma z Canterbury De grammatico. Tento spis byl samotným autorem označen jako úvod do dialektiky. V dobové dialektice zastával klíčové místo Aristotelův spis Kategorie. Tento článek se proto pokouší interpretovat Anselmův dialog De grammatico. Úvod do dialektiky Anselm z Canterbury. 275 Kč ... De vulgari eloquentia / O rodném jazyce Dante Alighieri. 228 Kč ... Anselm z Canterbury (1033-1109) je jednou z nejvýraznějších osobností intelektuálního světa konce 11. století, za což si vysloužil vznosné označení Otec scholastiky. V této publikaci vychází vůbec poprvé český překlad jeho dialogu "De grammatico", který on sám označil za úvod do dialektiky. The paper deals with the dialectical dimension of the dialogue De grammatico written by Anselm of Canterbury during...

INFORMACE

AUTOR
Anselm z Canterbury
DIMENZE
10,58 MB
NÁZEV SOUBORU
De grammatico. Úvod do dialektiky.pdf

POPIS

Anselm z Canterbury (1033–1109) je jednou z nejvýraznějších osobností intelektuálního světa konce 11. století, za což si vysloužil vznosné označení Otec scholastiky. V této publikaci vychází vůbec poprvé český překlad jeho dialogu "De grammatico", který on sám označil za úvod do dialektiky. Edici předchází rozsáhlejší úvodní studie, v níž je stručně představen autor spisu i přeložené dílo, přičemž podrobněji jsou probrána vybraná témata, jimž Anselm ve svém nedlouhém díle věnoval pozornost.

Chcete si přečíst knihu?De grammatico. Úvod do dialektiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anselm z Canterbury. Číst De grammatico. Úvod do dialektiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY