Les přízraků

Les přízraků - Juraj Červenák | I15cajalco.com

...tka. 249,-Dobrá, Jeevesi. 299,-Jeden mrtvý navíc ... Tajemná místa: Lesy přízraků, podivných hlasů a sebevrahů ... ... . 299,- Audiokniha Les přízraků obsahuje historickou detektivku s Joachimem Steinem, zasazenou do dob protitureckých válek na sklonku 16. století. Autor Juraj Červenák, čte Marek Holý. Klidné Vánoce Joachima Steina s rodinou na hradě Stříbrná skála zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Les prízrakov (2019) / Carmen13 (627 views) Celý příběh se odehrává tak říkajíc na domácí půdě, i tak si ale oba mohou o klidných večerech při domácím krbu nechat jen zdát. Předvánoční dobu tráví honbou za nebezpečn ... Les přízraků — Tympanum ... . Předvánoční dobu tráví honbou za nebezpečnými zločinci, kteří přísahali osobní krvavou pomstu kapitánu Steinovi a celé jeho rodině. O čem je kniha Les Přízraků? Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Kniha: Les přízraků (Juraj Červenák). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Les přízraků E-kniha, česky. 0. Varianty. Kniha 255,-E-kniha 198,-Audiokniha 299,-Elektronická kniha Autor: Juraj Červenák. 2019, česky, 272 stran - 6. kniha ze série Kapitán Stein a notář Barbari ... KDO JE ZODPOVĚDNÝ ZA SÉRII TEMNÝCH SKUTKŮ A CO SE SKRÝVÁ V PROKLETÉM HVOZDĚ? Klidné Vánoce Joachima Steina s rodinou na hradě Stříbrná skála zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém... Les přízraků 5. 2 recenze ; J...

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
4,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Les přízraků.pdf

POPIS

Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Zatímco Stein s věrným pobočníkem Jarošem zjišťují, zda šlo o únos a kdo za ním stojí, přímo v ulicích Trutnova dojde k brutální vraždě váženého měšťana. Aby rozpletli záhady, které jsou možná propojené, musejí se kapitán a seržant vydat až do strašidelného lesa v Krkonoších a bojovat tam o holý život. Navíc ve Steinovi narůstá obava, že by nebezpečí mohlo ohrozit i jeho nejbližší. Juraj Červenák přináší už šestou knihu z cyklu historických detektivek zasazených do dob protitureckých válek na sklonku šestnáctého století.

Chcete si přečíst knihu?Les přízraků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Les přízraků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY