Příhody matky Přírody

Příhody matky Přírody - Radek Malý | I15cajalco.com

.... Všechny informace o produktu Kniha Příhody matky Přírody, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příhody matky Přírody ... Dětská kniha Příhody matky Přírody - Radek Malý - YouTube ... . Příhody matky Přírody od 238 Kč - Heureka.cz Zároveň to beru jako seznámení s jiným okruhem spisovatelů a výtvarníků. A zrovna Příhody matky Přírody jsou úžasné, vtipné, poučné a krásně namalované. HanKasp. 1 14.01.2017. Nevšední pohádkové příběhy podané krásnou, vtipnou a velmi čtivou formou. Nenuceně děti učí budovat si vztah, jak píše autor, k ... Vše ... Příhody matky Přírody - Radek Malý | Databáze knih ... . Nevšední pohádkové příběhy podané krásnou, vtipnou a velmi čtivou formou. Nenuceně děti učí budovat si vztah, jak píše autor, k ... Všetky informácie o produkte Kniha Příhody matky Přírody, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Příhody matky Přírody. Příhody matky Přírody od 10,88 € - Heureka.sk Příhody matky Přírody 298,-253,-Skladem > 10 ks. Koupit. Příhody matky Přírody Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už popis hlavní postavy: „Příroda ... Hledáte Příhody matky Přírody od Radek Malý? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Příhody matky Přírody. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-(...

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Příhody matky Přírody.pdf

POPIS

Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už popis hlavní postavy: „Příroda vypadala jako taková zanedbaná vesnická tetka, vlastně tulačka, která žila v lese a vůbec, kde se dalo. Spávala na mezích, pod širokými stromy, občas v medvědím brlohu a je téměř jisté, že kdyby už tehdy byly v lesích krmelce pro lesní zvěř, spávala by i tam. Z jedné boty jí čouhala suchá tráva, druhá noha byla bosá. Z jedné strany voněla po fialkách, z druhé po králičím bobku. Na hlavě měla neforemnou květovanou hučku a na ní bylo ptačí hnízdo. Taková to byla divná osoba.“ Příběhy dětem i dospělým odpoví na sedm všetečných otázek. A tak jestli vás zajímá, proč vrabec vypadá, jako by spadl do louže, proč stromy nemluví nebo proč mouchy nemají královnu, určitě se to dozvíte v Příhodách matky Přírody. A nakonec se dozvíte i to, proč matka Příroda neměla zaspat.

Chcete si přečíst knihu?Příhody matky Přírody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Příhody matky Přírody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY