Příhody matky Přírody

Příhody matky Přírody - Radek Malý | I15cajalco.com

...ed nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už popis hlavní postavy: „Příroda ... Dětská kniha Příhody matky Přírody - Radek Malý - YouTube ... ... Hledáte Příhody matky Přírody od Radek Malý? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Příhody matky Přírody. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy může ... Příhody matky Přírody - Radek Malý | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Letní pobyt - Příhody Matky přírody. Co všechno skrývá les, louka, potok či tůně? A kdo o tom všem ví nejvíce? Letní pobyt pro děti, které se nebojí být na chvilku bez mámy a táty, mají chuť objevovat nejen svět kolem sebe, ale i ten svůj! Objednávejte knihu Příhody matky Přírody v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 0 hodnocení Příhody matky Přírody 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně tu ovšem nejde o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už ... Příhody matky Přírody. Co všechno skrývá les, louka, potok či tůně? A kdo o tom všem ví nejvíce? Letní pobyt pro děti, které se nebojí být na chvilku bez mámy a táty, mají chuť objevovat nejen svět kolem sebe, ale i ten svůj! 0 hodnocení Příhody matky Přírody 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje ... Jestli vás zajímá, proč vrabec vypadá, jako by spadl do louže, proč stromy nemluví nebo proč mouchy nemají královnu, určitě se to dozvíte v Příhodách matky Přírody. Kupte knihu Příhody matky Přírody od Radek Malý, Nikola Hoření (ilustrátor) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kupte kn...

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
8,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Příhody matky Přírody.pdf

POPIS

Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek, tak jak to u oblíbeného básníka Radka Malého hned nepoznáme… Rozhodně se tu ovšem nejedná o příběhy prvoplánově naučné, jak prozrazuje už popis hlavní postavy: „Příroda vypadala jako taková zanedbaná vesnická tetka, vlastně tulačka, která žila v lese a vůbec, kde se dalo. Spávala na mezích, pod širokými stromy, občas v medvědím brlohu a je téměř jisté, že kdyby už tehdy byly v lesích krmelce pro lesní zvěř, spávala by i tam. Z jedné boty jí čouhala suchá tráva, druhá noha byla bosá. Z jedné strany voněla po fialkách, z druhé po králičím bobku. Na hlavě měla neforemnou květovanou hučku a na ní bylo ptačí hnízdo. Taková to byla divná osoba.“ Příběhy dětem i dospělým odpoví na sedm všetečných otázek. A tak jestli vás zajímá, proč vrabec vypadá, jako by spadl do louže, proč stromy nemluví nebo proč mouchy nemají královnu, určitě se to dozvíte v Příhodách matky Přírody. A nakonec se dozvíte i to, proč matka Příroda neměla zaspat.

Chcete si přečíst knihu?Příhody matky Přírody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Příhody matky Přírody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY