Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku)

Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) - Zbyněk Kašpar | I15cajalco.com

... Obsah knihy: Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský poloostrov teprve chystají ... Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) ... . Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Zbyněk Kašpar; Zbyněk Kašpar . 0,0 . Sledovať autora . Geografia a cestovanie Česká próza. Všetky knihy autora . Garamond, 2019. Na sklade. 4-5 hodín čítania. Vydavateľstvo Garamond, 2019. Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat ... Kupte knihu Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) ( ... Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) ... . 4-5 hodín čítania. Vydavateľstvo Garamond, 2019. Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat ... Kupte knihu Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) (Zbyněk Kašpar) s 28 % slevou za 199 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 5 z 5 hvězdiček Kateřina Smutná 2. prosince 2019. Autora jsem poznala jako průvodce a tak jsem si koupila již jeho předchozí knihu Kruté příběhy sladké Francie. Moc se mi líbila, a tak, i když mám mnohem raději Itálii než Francii, koupila jsem si i jeho novou knihu Cesta do hlubin Italovy duše. Cesta do hlubin študákovy duše - tahák - Duration: 2:57. filmexporthomevideo 37...

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk Kašpar
DIMENZE
10,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku).pdf

POPIS

Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský poloostrov teprve chystají. Stojí slavná dolce vita opravdu za to? Lze vidět Neapol a nezemřít při tom? Proč si Sicilané navlékají o Velikonocích masky, co všechno je třeba překonat, když se Ital rozhodne oženit, a jak vyzrát na italského úředníka? Vraždy a hříchy papežů, manželské trampoty slavné Lucrezie Borgii, Casanovův útěk z vězení a zmizení Mussoliniho mrtvoly. Na stránkách knihy ožívají příběhy ze života slavných umělců Michelangela, Donatella, Rossiniho či Brunelleschiho. Složité zákruty italského života, příběhy italské historie, gastronomie a kultury. Jsou drsné, zábavné i tajemné a vyprávějí o minulosti i současnosti této krásné země. Kniha představuje Benátky, Florencii, Řím a mnoho dalších známých i méně proslulých italských měst prostřednictvím dramatických osudů a příběhů, které se v nich odehrály.Zábavné a zajímavostmi nabité čtení, které nebudete chtít odložit!

Chcete si přečíst knihu?Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk Kašpar. Číst Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY