He, he!

He, he! - Ivan Wernisch | I15cajalco.com

...for He He in Philadelphia, PA - View Criminal & Court Records | Photos | Address, Email & Phone Number | Personal Review | Income & Net Worth The show follows the adventures of Princess Adora, Prince Adam/He-Man's twin sister, who leads a group of freedom fighters known as the Great Rebellion in the fight to free Etheria from the tyrannical rule of Hordak and the Evil Horde ... I And He Or He And I Or Me And He? - EnglishForums.com ... . Their combined citations are counted only for the first article. Merged citations. ... J Guo, H He, T He, L Lausen, M Li, H Lin, X Shi, C Wang, J Xie, S Zha, ... Journal of Machine Learning Research 21 (23), 1-7, 2020. 15: 2020: Syntax-based rewriting for simultaneous machine translation. ... He-he! - definition of he-he! by The Free Dictionary ... . Merged citations. ... J Guo, H He, T He, L Lausen, M Li, H Lin, X Shi, C Wang, J Xie, S Zha, ... Journal of Machine Learning Research 21 (23), 1-7, 2020. 15: 2020: Syntax-based rewriting for simultaneous machine translation....

INFORMACE

AUTOR
Ivan Wernisch
DIMENZE
6,84 MB
NÁZEV SOUBORU
He, he!.pdf

POPIS

Po úspěšných titulech Chodit po provaze je snadné (2011, Nejkrásnější kniha ČR 2012) a Plop! (2015), které vyšly s ilustracemi Jiřího Stacha, vydáváme tento rok Wernischovu sbírku básní s názvem He, he! Ivan Wernisch ji sestavil ze starých i nových textů a krásnými ilustracemi ji doprovodil tentokrát slavný malíř Viktor Pivovarov. Ivan Wernisch píše dětem, potažmo mládeži? A o čempak? Kudy vede cesta do Ašchabadu? Kudy plují kominické lodě? Co povídá hlava na stole? Anebo o něčem úplně jiném. Anebo o něčem úplně stejném. Básník Wernischova formátu zvládne psát svá poselství o čemkoli komukoli. Kdykoli a kdekoli. O všednodenních tragédiích a nadoblačné grotesce. O hrůze i radosti života, o minulém, které živí přítomné i budoucí, o sobě (v množném čísle), o začátku a konci. O neposedném pramínku slasti, který proskakuje trhlinami v mohutném masivu reality. To vše tentokrát v přátelském svazku s kresbami Viktora Pivovarova. Sluší jim to. He, he!

Chcete si přečíst knihu?He, he! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Wernisch. Číst He, he! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY