Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika

Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika - Paul

...ka ... Trénink vězně je pravděpodobně ta nejlepší sbírka kalistenických cvičení a tréninkových postupů, jakou jsem kdy viděl ... Trénink vězně 3 Explozivní kalistenika - Knihy.cz ... . Trenér Wade se dostává až k srdci tréninku, a to s pomocí biomechaniky, kinetiky a tréninkových postupů, které svět hned tak nevidí. ... „Trénink vězně" (Convict Conditioning) je pro všechny fanoušky cvičení s vlastní vahou konečně k dispozici v českém překladu!Originál vyšel v r. 2009, a vzbudil v komunitě silového tréninku nemalé pozdvižení. Tajemný Paul „Coach" Wade v knize prozrazuje tajemství údajné ... Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika - Paul "Coach ... ... . 2009, a vzbudil v komunitě silového tréninku nemalé pozdvižení. Tajemný Paul „Coach" Wade v knize prozrazuje tajemství údajného vězeňského systému posilování s vlastní vahou. Zdraví, síla, kondice? 5 kroků, jak na to: http://www.kb5.cz/zacit Přihlaš se k odběru našeho kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCxYubGulNn1NPCzVIL6yPW......

INFORMACE

AUTOR
Paul "Coach" Wade
DIMENZE
12,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika.pdf

POPIS

Explozivní kalistenika je pro ty, kdo přežijí a vítězí ve hře života. Je pro ty, kdo chtějí získat „kompletní balení“ a chtějí být výkonní, výbušní, silní, obratní, rychlí a vytrvalí. Ale Explozivní kalistenika není jenom inspirací, abyste mohli snít o „kompletním balení“. Dává vám kompletní návod, každý detail a každý progres, který byste mohli potřebovat nebo chtít k tomu, abyste svůj sen změnili v realitu a vytesali ho do kamene. Cesta k VAŠEMU kompletnímu balení leží před vámi a stačí po ní už jenom jít – postupně, krok za krokem.

Chcete si přečíst knihu?Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul "Coach" Wade. Číst Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY