Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery

Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery - Alvin Schwartz | I15cajalco.com

...e J en těžko říct, z koho z nich byste měli mít větší strach ... Nejhorší noční můra - vufind.katalogknih.cz ... . Vítejte na místě, kde se vaše nejhorší noční můry stávají realitou! Pokud hledáte něco na delší lokte, jsou American Horror Stories přesně pro vás - mají totiž už osm sérií a stále vycházejí další a další - a to už něco svědčí o jejich úspěchu. Když detektiv Sebastian Castellanos ztratil dcerku Lily při požáru a na vlastní oči viděl, jak uhořela, přišel o vše. Jeho manželka Myra záhadně zmizela a stále ho pronásledují no ... KNIHA: Alvin Schwartz střádal „můry temnot" a strašil děti ... ... . Jeho manželka Myra záhadně zmizela a stále ho pronásledují noční můry z incidentu v psychiatrické nemocnici Beacon, který jako jeden z mála přežil. Zatímco utápí chmury na dně sklenky, netuší, jaké hrůzy na něj čekají. Noční můry z temnot (2019) Film je svižný, hezky zpracovaný. Žádná strhující inovace se nekoná, ale příšery jsou zdařilé a děj do sebe zapadá. 4* Strach v temnotě může být spojen s fantazií, když se před vašima očima objeví strašidelné obrazy z filmů nebo noční můry. S bohatou představivostí se i obyčejné postavy ztmavnou a stávají se nebezpečnými. Každý ví, že "v temné místnosti není možné najít černou kočku," ale pravděpodobně je tam. Dystopická vize ukazuje blízkou budoucnost na půdě dnešních Spojených států amerických, které se proměnily v republiku Gileád a vlády se chopil klerofašistický režim, jenž militantně volá po návratu k tradičním hodnotám. Země se potýká s ekologickými katastrofami a ztrátou lidské plodnosti, takže ženy, které ještě mohou mít děti, jsou jako „služebnice ......

INFORMACE

AUTOR
Alvin Schwartz
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery.pdf

POPIS

Slavná sbírka kratičkých, ale o to děsivějších příběhů, duchařských historek, městských legend a strašidelných písniček a říkadel, které sesbíral americký spisovatel a folklorista Alvin Schwartz, je určena pro děti i dospělé, co se rádi bojí. Umrlčí hlavy padající komínem, duchové prahnoucí po pomstě a obrovské černé kočky toužící po lidském mase ožívají díky sugestivním ilustracím Stephena Gammella, které si během let našly spoustu zanícených fanoušků – a také odpůrců, kterým připadají snad až příliš strašidelné. Na motivy knihy byl natočen film, který se nedávno objevil v českých kinech pod stejnojmenným názvem.

Chcete si přečíst knihu?Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alvin Schwartz. Číst Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY