Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery

Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery - Alvin Schwartz | I15cajalco.com

... Gammell. Z anglického originálu The Scary Stories to tell in the Dark (1981) přeložil Vratislav Kadlec ... Nejhorší noční můra - vufind.katalogknih.cz ... . Mladá fronta. Praha 2019. 144 stran Noční můry z temnot. strašidelné příběhy pro dlouhé večery. sesbíral Alvin Schwartz ; ilustroval Stephen Gammell ; přeložil Vratislav Kadlec. Schwartz, Alvin, Schwartz, Alvin, Document has not been rated yet Kniha: Noční můry z temnot -- Knižní předloha filmu - Alvin Schwartz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny ... KNIHA: Alvin Schwartz střádal „můry temnot" a strašil děti ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (strašidelné příběhy pro dlouhé večery) Její variace je známa z Bronxu další války. Alvin Schwartz: Noční můry z temnot. Strašidelné příběhy pro dlouhé večery. Ilustrace Stephen Gammell. Z anglického originálu The Scary Stories to tell in the Dark (1981) přeložil Vratislav Kadlec. Mladá fronta. Praha 2019. 144 stran Alvin Schwartz: Noční můry z temnot. Strašidelné příběhy pro dlouhé večery. Ilustrace Stephen Gammell. Z anglického originálu The Scary Stories to tell in the Dark přeložil Vratislav Kadlec. Titul nakladatel určil „v souladu s filmovým distributorem". Mladá fronta. Praha 2019. 144 stran Noční můry z temnot (česky 2019) je krátká kniha komentářů, pětadvaceti často pouze jednostránkových příběhů a čtyř říkadel.. Její autor Alvin Schwartz (1927-1992) zaznamenával anglosaský folklór (říkadla, slovní hříčky, hrůzyplná vyprávění, legendy) a později sestavil ještě dva svazky pokračování. Mistrem hororu a nejznámějším klasikem tohoto žánru zřejmě navždy zůstane Stephen King, ale i mnoho dalších autor...

INFORMACE

AUTOR
Alvin Schwartz
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery.pdf

POPIS

Slavná sbírka kratičkých, ale o to děsivějších příběhů, duchařských historek, městských legend a strašidelných písniček a říkadel, které sesbíral americký spisovatel a folklorista Alvin Schwartz, je určena pro děti i dospělé, co se rádi bojí. Umrlčí hlavy padající komínem, duchové prahnoucí po pomstě a obrovské černé kočky toužící po lidském mase ožívají díky sugestivním ilustracím Stephena Gammella, které si během let našly spoustu zanícených fanoušků – a také odpůrců, kterým připadají snad až příliš strašidelné. Na motivy knihy byl natočen film, který se nedávno objevil v českých kinech pod stejnojmenným názvem.

Chcete si přečíst knihu?Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alvin Schwartz. Číst Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY