STOP: Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země

STOP: Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země - Tomáš Poláček | I15cajalco.com

...Poláčka z Prahy do Ohňové země. Sám autor bude součástí představení ... STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země ... . Projekt působí pro všechny generace. Poláček, redaktor měsíčníku Reportér, je autorem knihy Stop: Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země. Popisuje v ní výpravu z léta 2015, během které se ve 250 autech většinou nevalné úrovně dostal přes Sibiř, Aljašku, Střední Ameriku nebo peruánskou poušť až do střediska Ushuaia v Ohňové zemi ... Čtrnáct let přispíval do Mladé fronty DNES, píše také do magazínu ... STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země ... ... Čtrnáct let přispíval do Mladé fronty DNES, píše také do magazínu Reportér. Před dvanácti lety se vydal autostopem na olympiádu do Pekingu. Pak následovala velká cesta autostopem z Česka přes Sibiř do Severní Ameriky a následně až na jih do Ohňové země. Z cesty sepsal knihu STOP: Světové tažení ochmelky Poláčka. Prodám knihu STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země (4) RE:RE:Prodám knihu STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země. [email protected] jakub 23. 05. 2019, 14:00:30. Průvodce LP Kambodža (2015) (3) RE:Průvodce LP Kambodža (2015) ... V roce 2008 se stopem vydal na olympiádu do Pekingu, v roce 2015 absolvoval z Prahy cestu téměř kolem světa, přes Sibiř a oba americké kontinenty až do Ohňové země na jihu Argentiny, o které vyšla kniha "STOP - Světové tažení ochmelky Poláčka". Poslední cesta, kterou dle svých slov stopařskou kariéru uzavřel, se ... Stop : světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země / Tomáš Poláček: 5,33: 19: Zpověď : z děcáku až na přehlídková mola / Veronika Kašáková: 5,20: 20: Moc přítomného okamžiku : kniha o duchovním osvícení / Eckhart Tolle ; [z anglického originálu ... přeložil Jan Brázda] 5,00 LiStOVáNí knihou Tomáše Poláčka STOP/Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země. Sám autor bude součástí představení. Projekt působí pro všechny generace. Malá vila PNP, Pelléova 20/70, 16000 Praha 19:00 | Maďarsko-český večer poezie Tentokrát přijede LiStOVáNí s knihou Tomáše Poláčka STOP / Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země. Sám autor bude součástí představení. 22. 11., 18.00 Souostroví Pelléova: Básnická beseda se spolkem Slova mají křídla...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Poláček
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
STOP: Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země.pdf

POPIS

Redaktor měsíčníku Reportér popisuje bláznivou výpravu z léta 2015, během níž se ve dvou stech padesáti autech povětšinou nevalné úrovně dostal přes Sibiř, Aljašku, nebezpečnou Střední Ameriku nebo peruánskou poušť až do střediska Ushuaia v Ohňové zemi - nejjižnějšího města světa. "V mexickém kamionu jsme šňupali bílý prášek, v Jižní Americe žvýkali koku, ilegálně jsem překračoval hranice mezi středoamerickými státy, to všechno v knize je," vysvětluje Poláček. Tomáš Poláček stopuje více než dvacet let, dojel mimo jiné z Prahy na olympiádu do Pekingu, při stopování po východním Turecku skončil ve vězení, a tak se v knížce objeví i vzpomínky na jeho nezajímavější cesty. "Páteří knihy je ale letošní cesta," říká, "protože ta byla určitě nejdrsnější - v posledních dnech jsem brečel." Kniha kromě dramatického textu obsahuje desítky fotografií nebo důležitých map.

Chcete si přečíst knihu?STOP: Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Poláček. Číst STOP: Světové tažení ochmelky Poláčka z Prahy do Ohňové země Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY