Neřeš vrásky, hýčkej lásky

Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová | I15cajalco.com

...ké píše ve své nové knize Neřeš vrásky, hýčkej lásky Eva Filipová ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová - Megaknihy.cz ... . Autor:Eva Filipová Formát:132x206mm Počet stran:196 Vazba:Pevná Výrobce:Exempla Rok vydání:2019 Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová. Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová,... Recept z knížky Evy Filipové Neřeš vrásky, hýčkej lásky. Jablkový salát s ořechy a javorovou zálivkou Na dvě porce potřebujeme ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky Exempla, s. r. o. ... . Jablkový salát s ořechy a javorovou zálivkou Na dvě porce potřebujeme: 2 hrsti baby špenátu, 50g sušených brusinek, 1 hrst pekanových ořechů, 100g sýru feta, 1 jablko nakrájené na plátky, 2 silnější plátky anglické slaniny. Ilustrace z knihy Evy Filipové - Neřeš vrásky, hýčkej lásky. 22.11.2019 Lucie Gelemov ... 0 hodnocení Neřeš vrásky, hýčkej lásky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska. Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. > Naučná a odborná literatura > Zdravý životní styl > Krása, kosmetika > Neřeš vrásky, hýčkej lásky. Neřeš vrásky, hýčkej lásky Eva Filipová . Skladem 5+ ks 245 Kč ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky 5. 2 recenze ; Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví ... Lucie Gelemová posted on Instagram: "Ilustrace pro novou knihu Evy Filipové - NEŘEŠ VRÁSKY, HÝČKEJ LÁSKY - 2019 #kresba #tuzka…" • See 344 photos and videos on their profile. 32 Likes, 1 Comments - Lucie Gelemová (@luciegelemova) on Instagram: "Ilustrace - originální verze - z nové knihy Evy Filipové - NEŘEŠ VRÁSKY, HÝČKEJ LÁSKY - 2019…" Neřeš vrásky, hýčkej lásky Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě ...

INFORMACE

AUTOR
Eva Filipová
DIMENZE
7,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Neřeš vrásky, hýčkej lásky.pdf

POPIS

Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a chytře jíst, obklopovat se jen příjemnými lidmi . A využít jedinečné kouzlo zvané osobnost. Zvolit úsměv jako životní postoj. Můžete se naučit rozmazlovat se a dopřávat si radosti života v každém věku.

Chcete si přečíst knihu?Neřeš vrásky, hýčkej lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Filipová. Číst Neřeš vrásky, hýčkej lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY