Neřeš vrásky, hýčkej lásky

Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová | I15cajalco.com

...Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová - Megaknihy.cz ... . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky Eva Filipová Nakladatel: Exempla 2019 Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Filipová, Eva ; Autorka kuchařek a knih o etiketě, sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky Exempla, s. r. o. ... . Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a chtře jíst, ... Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přiby...

INFORMACE

AUTOR
Eva Filipová
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Neřeš vrásky, hýčkej lásky.pdf

POPIS

Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a chytře jíst, obklopovat se jen příjemnými lidmi . A využít jedinečné kouzlo zvané osobnost. Zvolit úsměv jako životní postoj. Můžete se naučit rozmazlovat se a dopřávat si radosti života v každém věku.

Chcete si přečíst knihu?Neřeš vrásky, hýčkej lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Filipová. Číst Neřeš vrásky, hýčkej lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY