Stanice 11

Stanice 11 - Emily St. John Mandelová | I15cajalco.com

...lských kanibalů kosených hlavním hrdinou po stovkách tak může být tato kniha velkým zklamáním ... Radio Stanice for Android - APK Download ... . Útlý román kanadské autorky je spíše melancholickým ohlédnutím za padlým světem a zamyšlením nad koncem jedné éry než klasickým postapem. Najnovije vesti, sportski događaji, ekonomija, kulturna dešavanja, lifestyle, video, sve o putovanjima, novosti iz sveta automobila, tehnologije i zdravlja. Radio ... Stanice 11 není ani tak románem o apokalypse, ale spíše nadmíru strhující knihou o li ... Stanice 11 — Nakladatelství Argo ... . Radio ... Stanice 11 není ani tak románem o apokalypse, ale spíše nadmíru strhující knihou o lidské paměti a ztrátě, nostalgii a snech a o povznášející síle umění, které dokáže přehlušit samotu a zachytit prchavost okamžiku. Emily St. John Mandelová se narodila roku 1979 na západním pobřeží Kanady. 11.září 2001 - Hasičská stanice (CZ) (9/11 Firehouse) Uvidíte příběh hasičské stanice u Světového obchodního centra, jejíž hasiči při útoku z 11. září zasáhl... Kilka pociągów spotkanych w godzinę na czeskiej stacji Hanušovice. Są to: 0:00 810 468-9 wjeżdżający jako Os-3607 (Šumperk -- Jeseník); 0:52 810 431-7 odjeżd... Reggae Classic Hits Mix Old School 70s 80s 90s Popular DjSonki - Duration: 49:37. Voapd faypal Recommended for you 50+ videos Play all Mix - Inseminační Stanice - Trochu Mimo (2009) - 11 - Proč už těm holkám vlasy nerostou YouTube Inseminační stanice - Romantická - Duration: 4:36. Dávid Klieščik ... Inseminační Stanice - Trvalý Následky (2012) - 11 - Blbeček Inseminační Stanice. ... 11:39. mona rose Recommended for you. 11:39. Inseminační stanice - Kráska a zví...

INFORMACE

AUTOR
Emily St. John Mandelová
DIMENZE
9,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Stanice 11.pdf

POPIS

Během představení Krále Leara v torontském divadle představitel hlavní role přímo na jevišti zkolabuje a přes veškeré snahy na místě umírá. Tragická událost, avšak nijak neobvyklá. Stačí však jediný strohý dovětek na konci kapitoly a je rázem jasné, že na jeho kolegy i celé lidské pokolení se řítí dosud nepředstavitelná katastrofa. Jen o několik hodin později dopadne na lidstvo „jako atomová bomba“ mimořádně smrtící virus gruzínské chřipky a zdecimuje 99 procent světové populace. Na rozdíl od jiných dystopií se ve Stanici 11 mladá kanadská autorka Emily St John Mandelová nezaměřuje pouze na samotné přežití postav v nové realitě dvacet let po tzv. Konci. Jak stojí velkým písmem na boku karavanu kočující herecké společnosti „Symfonie na cestách“, která projíždí opuštěnou krajinou kanadských jezer a přiváží hrstkám přeživších krásu hudby a Shakespeara: „Přežít nestačí“. Stanice 11 není ani tak románem o apokalypse, ale spíše nadmíru strhující knihou o lidské paměti a ztrátě, nostalgii a snech a o povznášející síle umění, které dokáže přehlušit samotu a zachytit prchavost okamžiku. Emily St. John Mandelová se narodila roku 1979 na západním pobřeží Kanady. Na torontské taneční akademii vystudovala moderní tanec a poté žila krátce v Montrealu, než se přestěhovala do New Yorku. Napsala čtyři romány. Ten zatím poslední, Stanice 11, získal v r. 2015 Cenu Arthura C. Clarka za nejlepší sci-fi a dostal se do užšího výběru americké Národní knižní ceny a PEN/Faulknerovy ceny. Emily St. John Mandelová je kmenovou autorkou internetového literárního časopisu The Millions. Žije s manželem v New Yorku.

Chcete si přečíst knihu?Stanice 11 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily St. John Mandelová. Číst Stanice 11 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY