Kudy vede cesta: Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici

Kudy vede cesta: Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici - Eva Obůrková | I15cajalco.com

...il zvířátka u krmítka. Brzy dojdeš k lesní cestě, u níž se těží dřevo ... Autor - Obůrková - Eva Obůrková | Knihy.ABZ.cz ... . Potom uvidíš tichou venkovskou silnici, která vede do blízké vesnice. Codex Přemyslaeus: Regesty z výpisů z dvorských register Václava IV. z doby kolem a po roku 1400 / Regesten aus den Auszügen von den Hofkanzleiregistern Wenzels IV. aus der Zeit um und nach 1400 Kupte knihu Kudy vede cesta - Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici - Eva Oburková s 27% slevou v e-shopu za 123 Kč v knihkupectví Booktook.cz Kudy vede cesta - Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici - Z lesní pěši ... Kudy vede cesta | Albatrosmedia.sk ... .cz Kudy vede cesta - Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici - Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici - Eva Oburková . Všechny cesty začínají hluboko v lesích. Nejdříve zlehka našlapuj po pěšince, abys nevyrušil zvířátka u krmítka. Brzy dojdeš k lesní cestě, u níž se těží dřevo. Z jedné strany les a z druhé strany louka, která končí až nízkými domky na konci dalšího lesa. Hyena si vzpomíná na to, že je vlastně loveckým psem a tak s čumákem u země křižuje cestu. Čas od času ztuhne u lesní pěšinky vedoucí hlouběji do lesa, zastaví se kontroluje, zdali ta prima stopa nevede zrovna tudy....

INFORMACE

AUTOR
Eva Obůrková
DIMENZE
12,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Kudy vede cesta: Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici.pdf

POPIS

Neobyčejné leporelo o životě na cestách a silnicích. Všechny cesty začínají hluboko v lesích. Nejdříve zlehka našlapuj po pěšince, abys nevyrušil zvířátka u krmítka. Brzy dojdeš k lesní cestě, u níž se těží dřevo. Potom uvidíš tichou venkovskou silnici, která vede do blízké vesnice. Za vesnicí začíná rušný svět náklaďáků a aut směřujících do města, ve kterém už uslyšíš hluk víceúrovňové dálnice... Šťastnou cestu!A až si celou knihu přečteš, budeš také znát nejrůznější druhy aut a nejdůležitější dopravní značky. Knihu si díky otvorům ve stránkách můžeš pověsit na zeď jako obrázek! Cesta pak povede přímo tvým pokojem.

Chcete si přečíst knihu?Kudy vede cesta: Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Obůrková. Číst Kudy vede cesta: Z lesní pěšinky až na rušnou dálnici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY