Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek

Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek - - | I15cajalco.com

...Kč na dotaz ... Šaty pro Amy - kniha samolepek ... Šaty pro… | BAAGL.CZ ... . Tato série představuje nejmenším tahitskou, španělskou, indiánskou či eskymáckou kulturu. Děti zábavnou formou získají a zpřesní si své představy o cizích zemích a jejich obyvatelích. Velké samolepky pro malé ručičky. autor neuveden. Info: Presco Group, 2019 (1.) - brož., 24 str. EAN: 9788088276647 Šaty pro KOČKU MÍNU - Kniha samolepek. Hodnocení produktu: 0%. Ella & Max, dětské, ... Šaty pro… | BAAGL.CZ ... . Hodnocení produktu: 0%. Ella & Max, dětské, 2019, Ema Potužníková, 24, česk ... Šaty pro Zuzku Kniha samolepek. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. Ella & Max, dětské, 2019, Marie Krajníková, 32, slovensk ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek.pdf

POPIS

Na stránkách této knížky se kočky stanou vašimi průvodci světem lidských zálib a profesí. Každý koníček i každá profese jsou něčím zajímavé – schválně vyzkoušejte, co o nich víte? Především se ale dobře bavte! Pojmenujte roztomilé kočky, vyberte správné samolepky a oblékněte je podle toho, co mají rádi nebo čemu se věnují. A nezapomeňte zodpovědět naše otázky! Pokud si snad nebudete vědět rady, nic se neděje: v knížce najdete i správné odpovědi. Až z vás budou kočičí odborníci, můžete si nakreslit vlastní zvířátko a doplnit jeho obrázek vším, co potřebuje, aby bylo mezi ostatními spokojené. Třeba i nějakou záludnou otázkou a správnou odpovědí! Více než 100 samolepek pro šikovné ručičky!

Chcete si přečíst knihu?Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY