Deník matky

Deník matky - Veronika Jonášová | I15cajalco.com

... Příběhů matky tří dětí, věčně pracujícího manžela, psa, želvy, šneků a několika koček ... Deník.cz - informace, které jsou vám nejblíž ... . Matky, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě ... Studijní materiál Chrám Matky Boží v Paříži - rozbor díla už se na Tebe teší v rubrice Maturitní rozbory, Rozbory děl. Nenech ho čekat dlouho :-). Po knize jsem sáhla náhodou a musím říct,že jsem se opravdu bavila.Si ... Deník.cz - informace, které jsou vám nejblíž ... . Nenech ho čekat dlouho :-). Po knize jsem sáhla náhodou a musím říct,že jsem se opravdu bavila.Sice ke konci taková pohádka,ale hlavní hrdinka mi občas připomíná mě a mé nervy okolo dětí a její rodina mě hodně bavila.Takze já si čtení moc užila.Podivám se i na další knihy autorky Deník zasloužilé matky 3x12. Deník zasloužilé matky 2x24. Deník zasloužilé matky 2x25. Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu....

INFORMACE

AUTOR
Veronika Jonášová
DIMENZE
8,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník matky.pdf

POPIS

Napsáno s nemluvnětem na klíně, přesto s nadhledem a zaručeně bez zdrobnělin. Deník matky obsahuje zápisky od narození miminka do věku tří let, které si vedla novinářka Veronika Jonášová a publikovala je v Lidových novinách. Kromě subjektivních deníčků tu najdete i komentáře psycholožky a trojnásobné matky Marie Hlaváčkové a odpovědi na časté otázky, které si rodiče kladou (Jak přežít šestinedělí? Jak dítě uspat? Jak je správně zabavit? Jak z něj vychovat dobrého člověka? A jak si u toho všeho zachovat zdravý rozum?). Zápisky doprovází barevné ilustrace další matky, Heleny Černé. Deník matky vám nezatají ani odvrácenou stranu mateřství. Vše je vyzkoušené na vlastní kůži, a to hned ve dvou zemích: v České republice a v Německu.

Chcete si přečíst knihu?Deník matky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Jonášová. Číst Deník matky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY