Sólo: Nový román s Jamesem Bondem

Sólo: Nový román s Jamesem Bondem - William Boyd | I15cajalco.com

...m Boyd - Mladá fronta. Sólo -- Nový román s Jamesem Bondem Boyd, William Cena: 239 Kč Love Is Blind Boyd, William Cena: 355 Kč Love Is Blind Boyd, William Cena: 239 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Sólo - Nový román s Jamesem Bondem - Boyd William - SEVT.cz ... . přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah Přepis ukázky ... Název: Sólo Autor: William Boyd Synopse knihy: Nový román s Jamesem Bondem! Píše se rok 1969. James Bond - britský zvláštní agent 007 - právě oslavil pětačtyřicáté narozeni­ny a je povolán na ústředí, kde obdrží neobvyklý úkol: má se vypravit do neklidného západo-afrického státečku Zanzarim, aby zneškodnil vzbouřence, kteří ohrožují zdejší režim. Sólo: Nový román s Jamesem Bondem William Boyd Nakladatel: Mladá fronta 2015 Píše se rok 1969. James Bond - britský zvláštní agent 007 - právě oslavil pětačtyřicáté narozeniny a je povolán na ústředí, kde o ... E-kniha: Sólo -- Nový román s Jamesem Bondem | Knihy.ABZ.cz ... . Sólo: Nový román s Jamesem Bondem William Boyd Nakladatel: Mladá fronta 2015 Píše se rok 1969. James Bond - britský zvláštní agent 007 - právě oslavil pětačtyřicáté narozeniny a je povolán na ústředí, kde obdrží neobvyklý úkol: má se vypravit do neklidného západoafrického státečku Zanzarim, aby zneškodnil vzbouřence, kteří ohrožují zdejší režim. Bondův příjezd do Afriky je počátkem divoké mise, při níž se agent snaží ... Sólo Nový román s Jamesem Bondem. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sólo Nový román s Jamesem Bondem! William Boyd; William Boyd . 5,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Trilery. Všetky knihy autora . Mladá fronta, 2015. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Mladá fronta, 2015. Píše se rok 1969. James Bond - britský zvláštní agent 007 - právě oslavil ... Nový román s J...

INFORMACE

AUTOR
William Boyd
DIMENZE
7,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Sólo: Nový román s Jamesem Bondem.pdf

POPIS

Píše se rok 1969. James Bond – britský zvláštní agent 007 – právě oslavil pětačtyřicáté narozeniny a je povolán na ústředí, kde obdrží neobvyklý úkol: má se vypravit do neklidného západoafrického státečku Zanzarim, aby zneškodnil vzbouřence, kteří ohrožují zdejší režim. Bondův příjezd do Afriky je počátkem divoké mise, při níž se agent snaží odhalit, jaké síly stojí za místní brutální občanskou válkou – a rychle si uvědomí, že situace zdaleka není jednoznačná. V Zanzarimu se zvrtne všechno, co se zvrtnout může, a navzdory splněnému úkolu v agentovi 007 zůstane pachuť a touha po pomstě. Aby se jich zbavil, nezbývá mu než pustit se do sólové akce.

Chcete si přečíst knihu?Sólo: Nový román s Jamesem Bondem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Boyd. Číst Sólo: Nový román s Jamesem Bondem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY